tomorrowland

Tomorrowland 2021 odbędzie się… we wrześniu? “Zmiana daty jest możliwa”

Jak donoszą belgijskie media, organizatorzy Tomorrowland 2021 rozważają poważne zmiany mające na celu zorganizowanie w tym roku imprezy.

PDC

Tomorrowland to jedna z najbardziej znanych imprez na całym świecie. Niestety nawet gigantów dotknęła koronawirusowa proza życia. Tym samym w ubiegłym roku impreza odbyła się tylko w wirtualnym świecie. Ten rok przynosi jednak nadzieję na to, że festiwal odbędzie się w tradycyjnej formie. Zazwyczaj Madness odbywa się w belgijskim Boom podczas dwóch ostatnich weekendów lipca – jednak czy w dobie pandemii i powrotu do normalności na pewno tak będzie?

Przełom sierpnia i września

Jak donosi Gazet van Antwerpen, niekoniecznie musi tak być. Tomorrowland rozważa bowiem kilka opcji zorganizowania wydarzenia w tym roku. Jedną z nich jest przesunięcie festiwalu z lipca na przełom sierpnia i września. Niewykluczone jest również, że impreza odbędzie się z mniejszym rozmachem niż tradycyjnie. Rozważa się także ograniczenie eventu tylko dla europejskiej publiczności.

emuze.me

Zmiana daty jest możliwa, możliwa jest też inna interpretacja festiwalu, z mniejszą lub większą liczbą scen lub występów.

Debby Wilmsen – rzecznik Tomorrowland

Organizatorzy konsultują się z belgijskimi władzami, by dojść do porozumienia w sprawie zorganizowania wydarzenia. Niewykluczone, że realizacja festiwalu będzie uzależniona postępów w szczepieniach.

Dają sygnał

Ruchy światowego giganta jest jasnym sygnałem dla branży, że ten rok częściowo będzie udany. Jest to już kolejny sygnał, gdyż wcześniej takie docierały do nas między innymi z Wielkiej Brytanii czy Rosji. W weekend odbyło się też testowe wydarzenie w Holandii, gdzie były przeprowadzone badania. Jest więc szansa, że coś się w tym roku odbędzie. Może być to również Sunrise Festival – wszak organizatorzy wskazali, że decyzja belgijskiego giganta będzie mieć duży wpływ na ich działania.

PDC

Decyzje odnośnie tegorocznego Tomorrowland mają – zgodnie z zapowiedziami – zapaść w połowie marca.

emuze.me

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?