Drożej, ale… taniej. Rusza sprzedaż biletów na Tomorrowland 2024

W styczniu rusza sprzedaż biletów na Tomorrowland 2024. Mamy dla Was szczegóły rejestracji i kupna oraz ceny biletów.

sunrise

Nie załapałeś się na bilety z oficjalnej sprzedaży? Coś da się z tym zrobić – sprawdź szczegóły pod tym linkiem.

Myśląc o największych w Europie festiwalach muzyki elektronicznej, praktycznie każdy choć trochę siedzący w temacie od razu wskazuje Tomorrowland. W 2024 roku organizatorzy planują wielkie świętowanie 20-lecia tego brandu, choć pierwsza edycja odbyła się w roku 2005. Niezależnie jednak od retoryki włodarzy Madness, w dniach 19-21 i 26-28 lipca 2024 w belgijskim Boom szykuje się naprawdę solidna impreza. Ci, którzy chcą być jej częścią, muszą powoli zakreślać w kalendarzu nie tylko datę pobytu w okolicach Antwerpii, ale przede wszystkim daty sprzedaży biletów. O nich, a także o innych szczegółach wokół procesu zakupu karnetów, przeczytacie poniżej.

kalendarz

Rusza maszyna

Rejestracja wstępna (zwana też pre-rejestracją) rozpoczyna się 6 grudnia 2023 o godzinie 15:00. Posiadanie konta Tomorrowland jest warunkiem koniecznym do zakupu biletów. Możecie się przygotować już teraz – wystarczy, że wejdziecie w ten link.

kalendarz

Jak zwykle, pierwszych 20 osób z każdego kraju na świecie, które dokonają pre-rejestracji najszybciej, otrzyma gwarancję możliwości zakupu do 4 karnetów za pomocą specjalnego linka bez kolejki. Warto więc brać udział w pre-rejestracji, mając dostęp do naprawdę dobrego internetu.

Sprzedaż biletów wystartuje już 20 stycznia 2024 o godzinie 17:00. Wówczas będzie można zakupić jeden z pakietów Global Journey. W skład takiego pakietu wchodzi bilet na wszystkie trzy dni imprezy, nocleg oraz (co nie jest obowiązkowe) transport. Informacje dotyczące wszystkich możliwych konfiguracji znajdziecie pod tym linkiem. Tydzień później, 27 stycznia o 17:00, rozpocznie się wielki wyścig po bilety oraz miejsca na DreamVille. Jeśli nie uda Wam się zaopatrzyć w karnety w pierwszej turze – zawsze pozostaje runda druga. Start w sobotę 3 lutego, o 17:00.

sunrise

Polak zapłaci… mniej

Bilety na Tomorrowland 2024 podrożały względem tegorocznej edycji. Paradoksalnie jednak polski festiwalowicz zapłaci mniej. Jak to możliwe? Po pierwsze – sama podwyżka będzie znacznie niższa, niż przy edycji poprzedniej.. Przykładowo – karnet trzydniowy w pierwszej puli będzie droższy o 9 euro, zaś bilet na pojedynczy dzień (także w puli pierwszej) – o 4 euro. Po drugie – kurs euro względem złotówki jest obecnie znacznie korzystniejszy, niż rok temu. Tym samym po przeliczeniu na naszą walutę, karnet na Tomorrowland 2024 może być nawet o 80 zł tańszy niż karnet na Tomorrowland 2023.

Rozkład cen prezentuje się następująco:

Bilety jednodniowe:

kalendarz

kalendarz

Day Pass (bilet zwykły) – 129 euro (1 pula), 139 euro (2 pula)
Pleasure Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu, bez strefy VIP na Mainstage) – 177 euro (1 pula), 202 euro (2 pula)
Comfort Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 232 euro (1 pula), 245 euro (2 pula)

Karnety:

sunrise

Full Madness Pass (karnet zwykły) – 304 euro (1 pula), 365 euro (2 pula)
Full Madness Comfort Pass (karnet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 530 euro (1 pula), 624 euro (2 pula)

Informacje odnośnie pozostałych opcji (a więc zestawów z miejscem na polu namiotowym DreamVille oraz zestawów Global Journey) znajdziecie pod tym linkiem.

Spieszcie się!

Co roku bilety na Tomorrowland schodzą jak ciepłe bułeczki. Przykładowo – w 2020 roku rozeszły się one… w 5 minut. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam powodzenia! A nawet jeśli Wam się nie uda, to nie martwcie się – Madness zostanie w Boom do 2090 roku!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?