Tomorrowland Winter 2019 – Wszystkie sety w jednym miejscu!

Pierwsza edycja zimowego Madness okazała się sukcesem! Już teraz sprawdź, jak brzmiało Tomorrowland Winter – mamy dla Was zbiór setów z kilku scen!

kalendarz

Za nami pierwsza edycja zimowej odsłony belgijskiego super-festiwalu Tomorrowland. Impreza odbyła się we francuskim miasteczku Alpe d’Huez na wysokości ponad trzech tysięcy metrów nad poziomem morza. Pomysł zimowego Madness okazał się strzałem w dziesiątkę – bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Podczas tygodniowego eventu bawiło się 30 000 osób spragnionych elektronicznych brzmień.

Mimo, iż nie obyło się bez pewnych incydentów – czy to przed wydarzeniem, czy już w jego trakcie, Tomorrowland Winter okazało się sukcesem. Widok pięknych Alp w zimowej scenerii zapierał dech w piersiach, a łącząc to z niesamowitą sceną główną można było wpaść w zachwyt.

kalendarz

Wisienką na torcie były oczywiście gwiazdy muzyki elektronicznej z pierwszej półki – podczas imprezy zagrali między innymi Armin van Buuren, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix oraz Afrojack.

ultra

Ci, którzy nie nie mogli pojawić się w Alpe d’Huez, mogli śledzić livestream. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom i dawała się we znaki, przerywając transmisję. Na szczęście wszystkie sety zostały zarejestrowane i wylądowały w sieci. Specjalnie dla Was zebraliśmy je w jednym miejscu, dlatego szukajcie swoich ulubieńców i dajcie się porwać zimowej energii Tomorrowland!

Mainstage
Afrojack
Armin van Buuren
Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Snake
Henri Pfr
Lost Frequencies
Martin Garrix
Martin Solveig
MATTN
Salvatore Ganacci
Steve Aoki 
Sunnery James & Ryan Marciano
Vini Vici
Yves V

kalendarz

Garden Of Madness
Armin van Buuren
Hugel
Kölsch
Sunnery James & Ryan Marciano
Yves V

Orangerie
Armin van Buuren
DJ Licious
Kungs

Amicorum Spectaculum
Patrice Baumel
Solardo

ultra

kalendarz

Love Stage
Netsky
Steve Aoki

Fun Radio
Afrojack
Henri PFR
Martin Solveig & Kungs

kalendarz

Studio Brussel
Charlotte de Witte

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?