Tranceformations 2019 – Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają w toruńskiej Arenie!

silesia beats

Rok 2018 agencja Euforia Festivals z pewnością może zaliczyć do udanych. Do skutku doszły trzy naprawdę ciekawe eventy, sfokusowane wokół muzyki Trance, mające ciekawe lineup’y i – co ważne dla wielu – nie trzeba było za bilety wydać milionów monet. Jako, że wychodzimy z założenia, że im więcej dobrych eventów, tym lepiej, to jak najbardziej czekamy na kolejne wydarzenia spod znaku Euforii. Jedno z nich odbędzie się zresztą już wkrótce.

Mowa tu rzecz jasna o Tranceformations, którego nadchodząca edycja będzie mieć miejsce w toruńskiej Arenie już 2 marca 2019 roku. Już w środę rozpoczyna się sprzedaż biletów, a tymczasem poznaliśmy już pierwsze dwa nazwiska, które zaszczycą swoją obecnością fanów dobrego Trance’u już na początku marca.

jay_cluss

Jakiś czas temu ogłoszono, że na festiwalu zagra Kai Tracid – niemiecki DJ i producent zagra na scenie Classic Stage. Dziś – a więc dzień po Back & Forth – pojawiła się kolejna istotna informacja dotycząca składu osobowego imprezy – lineup zasila bowiem The Thrillseekers!

ultra

Czterdziestopięcioletni DJ i producent rodem z Wielkiej Brytanii wciąż czynnie działa na scenie, a jego doświadczenie jest naprawdę spore – Steve Helstrip, bo tak nazywa się artysta, w następnym roku będzie świętował dwudziestolecie pracy artystycznej, która już na starcie przyniosła mu jeden z najbardziej rozpoznawalnych dotychczas utworów – “Synaesthesia“.

https://www.youtube.com/watch?v=gpKDWEZOGD4

silesia beats

W dzisiejszych czasach Brytyjczyk także nie próżnuje – oprócz głównego aliasu, skupionego na upliftowych melodiach, warty uwagi jest projekt poboczny – Hydra, w którym producent prezentuje nieco spokojniejsze motywy.

Jednym z najpopularniejszych i – naszym zdaniem – najlepszych w ostatnich latach utworów tego pana jest kolaboracja z duetem Aly & Fila pod tytułem “Es Vedra”. Takich klimatów także możecie się spodziewać podczas występu The Thrillseekers!

ultra

jay_cluss

Już wkrótce kolejne nazwiska, które – mamy nadzieję – zachęcą Trance Family do zakupu biletów. A te w sprzedaży będą już od 28 listopada!

https://www.youtube.com/watch?v=B8pFhRSOSaY

silesia beats

kalendarz

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?