Tranceformations 2019 – Już tylko miesiąc do imprezy!

Start sezonu festiwalowego w naszym kraju już za miesiąc. W tym roku organizatorzy zapewniają sporo muzycznych wrażeń. My też tam będziemy!

kalendarz

Od 2016 roku sezon festiwalowy w naszym kraju rozpoczynał się stosunkowo szybko, bo już w lutym – kiedy to we wrocławskiej Hali Stulecia odbywało się Tranceformations, jedna z imprez spod znaku Euforia Festivals.

No właśnie, odbywało się – “Stulatka” przechodzi remont i czwarta edycja odbędzie się w innym miejscu, o czym już informowaliśmy w ubiegłym roku – mianowicie w toruńskiej Arenie, która jest już sprawdzoną przez fanów muzyki Trance destynacją. Byliśmy tam i zatwierdzamy tą miejscówkę na tyle, że 2 marca (a więc dokładnie za miesiąc) planujemy tam wrócić – tym razem właśnie na czwartą edycję Tranceformations, której lineup prezentuje się naprawdę interesująco.

kalendarz

Wśród DJów i producentów, którzy potwierdzili swoją obecność 2 marca w Toruniu widnieje masa solidnych aliasów – na głównej scenie pojawi się między innymi Jordan Suckley (a więc ekskluzywnego rezydenta imprezy), ale także The Thrillseekers, Chris Schweizer czy RAM, dobrze znany Trance Family przykładowo z hitowego singla “A Million Stars Above”, powstałego we współpracy z Tomaszem Popielarskim, szerzej znanym jako Arctic Moon.

kalendarz

Warto zwrócić uwagę również na Classic Stage, gdzie solidną porcję sztosów sprzed lat zapewnią ikony gatunku – Carlo Resoort, Johan Gielen, Kai Tracid oraz duet 4 Strings!

Wzorem poprzednich edycji, i w tym roku nie znamy wszystkich nazwisk, jakie zjawią się podczas imprezy. Tożsamość The Mystery Of Tranceformations poznamy dopiero na początku jego występu.

sunrise

Pełen lineup prezentuje się następująco:

Main Stage:
Neelix
Arkham Knights
Blue Silence
Chris Schweizer
Jordan Suckley
The Mystery of Tranceformations
The Thrillseekers
RAM Official
onTune

Classics Stage
4 Strings & Carlo Resoort
DJ ALEX
Jackob Rocksonn
Johan Gielen
Kai Tracid
Rafuss

Zapowiada się więc naprawdę udana noc w Toruniu przy dźwiękach zarówno nowych, jak i tych przez lata sprawdzonych. Jeśli jeszcze nie macie biletu na to wydarzenie, to rozwiązania są dwa – albo zakupić takowy w jednej z trzech konfiguracji (czteropak, zwykły i VIP) na stronie euforia.wlotki.pl, albo bacznie sprawdzać nowe posty na naszej Facebook’owej stronie – już w następnym tygodniu ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania będą bilety na czwartą edycję Tranceformations. Już teraz zostawcie lajka, aby być na bieżąco!

kalendarz

kalendarz

A tak na koniec – jeśli nadal nie jesteście przekonani do tego, żeby imprezą się zainteresować, to sprawdźcie aftermovie z edycji poprzedniej!

kalendarz

sunrise

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?