Poznaliśmy drugą fazę lineup’u Ultra Europe 2020. 14 topowych nazwisk!

14 czołowych DJów i producentów dołączyło do wcześniej ogłoszonej ósemki. Coś dla sieie znajdą zarówno fani mainstreamu, jak i tych undergroundu.

sunrise

Przed nami ósma już edycja Ultra Europe. Co roku do chorwackiego miasta Split ściągają tysiące fanów elektronicznych brzmień, korzystając przy okazji z niemal gwarantowanej dobrej pogody. Europejska edycja Ultra Music Festival jest w trakcie przedstawiania lineupu – w pierwszej fazie zostali potwierdzeni między innymi Armin van Buuren, David Guetta czy DJ Snake. Więcej na temat tamtego ogłoszenia przeczytacie pod tym linkiem, a tymczasem przyszła pora na drugą transzę DJów i producentów, którzy w dniach 10-12 lipca zagrają w Parku Młodzieży.

Mocna czternastka

Do dotychczas ogłoszonych nazwisk dołączyły kolejni mocni zawodnicy. Wśród headlinerów pojawili się dodatkowo Above & BeyondAdam Beyer, Charlotte De WitteOliver Heldens i Vini Vici. Warto zwrócić uwagę także na support, który prezentuje się naprawdę okazale. W tym gronie znaleźli się chociażby Dash BerlinDillon FrancisKrewella oraz Nicky Romero.

kalendarz

Dotychczas ogłoszona lista nazwisk prezentuje się następująco:

kalendarz

Headlinerzy

Above & Beyond
Adam Beyer
Charlotte de Witte
Galantis
Joseph Capriati
Maceo Plex
Marco Carola
Oliver Heldens
Vini Vici


+ ogłoszeni w pierwszej fazie
Afrojack
Armin van Buuren
David Guetta
DJ Snake
Marshmello
Pendulum TRINITY
Richie Hawtin
Steve Aoki

Support

ANNA
Dash Berlin
Dillon Francis
Krewella
Nicky Romero

sunrise

Tylko dwie sceny?

Naszą uwagę na plakacie przykuła rubryka “Stages”, gdzie widnieją tylko… dwie sceny – Mainstage oraz Resistance. To mogłoby sugerować, że w tym roku możemy spodziewać się wyłącznie tych dwóch scen, bez obecnej chociażby rok temu UMF Radio. Niepokoić może to z racji tego, że przykładowo w ubiegłym roku liczba scen na plakatach od samego początku wynosiła trzy, a tym samym odpowiadała stanowi faktycznemu.

Z drugiej strony, przykładowo na plakatach z edycji 2018 również były uwzględnione tylko dwie instalacje, podczas gdy ostatecznie można było bawić się na 4 scenach. Dlatego też nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu i warto czekać na kolejne ogłoszenia lineup’owe. Kto wie, może wśród ogłoszonych wtedy artystów – podobnie jak i podczas poprzedniej edycji – znajdą się Polacy…

Bilety wraz z dojazdem i zakwaterowaniem wciąż dostępne

Ale nawet, jeśli za deckami Polaków zabraknie, to absencji rodaków na dancefloorach być nie może. Najłatwiejszym sposobem na wyjazd do Chorwacji w gronie osób zajawionych na muzykę elektroniczną jest skorzystanie z usług Ultra Party Camp. Jedenastodniowa podróż obejmuje zarówno zabawę w Splicie, jak i wypoczynek nad Adriatykiem. Więcej szczegółów pod tym linkiem – a jeśli zdecydujecie się na zakup, to nie zapomnijcie wpisać kod SHININGBEATS. Dzięki niemu otrzymacie 50 złotych zniżki.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?