kontakt

Mimo, że odmrażanie gospodarki w całej Europie idzie w dobrym kierunku, to pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Dobra wiadomość jest taka, że w wielu krajach tego lata odbędą się mniejsze festiwale i imprezy. Inna sprawa ma się z największymi graczami na rynku. Duże eventy mają cały czas pod górkę i po kolei dostajemy informację o odwołanych imprezach. Na naszym podwórku taki los spotkał chociażby Sunrise Festival, a na zachodzie belgijski Tomorrowland.

Tym razem również nie przychodzimy do Was z dobrymi wiadomościami. Przełożona już w ubiegłym roku ósma edycja Ultra Europe po raz drugi ulegnie kalendarzowym roszadom. Tym samym impreza odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Ultra Europe kolejną ofiarą ciężkich czasów

Niestety z powodu obowiązujących obostrzeń w Chorwacji nie uda się zorganizować festiwalu na tak dużą skalę. Pełne oświadczenie organizatora poniżej.

Drodzy Ultranauts

Chociaż był to trudny rok dla nas wszystkich, wydaje się, że świat jest na drodze do wyzdrowienia, w tym w Chorwacji, kraju goszczącym Ultra Europe, gdzie nieustannie szukaliśmy i chcieliśmy uzyskać pozwolenie na Ultra Europe 2021. Niestety z powodu obowiązujących rządowych środków bezpieczeństwa w związku z masowymi zgromadzeniami, 8. edycja Ultra Europe została przełożona na 8, 9 i 10 lipca 2022 r.

Bilety pozostaną ważne i będą honorowane na przełożonym festiwalu. Ze wszystkimi posiadaczami biletów skontaktujemy się za pośrednictwem poczty e-mail z dodatkowymi informacjami dotyczącymi ich biletów i ewentualnymi zwrotami.

Podczas, gdy my z niecierpliwością czekamy na powrót Ultra Europe, chcemy podziękować naszym fanom za ciągłe wsparcie oraz cierpliwość.

Odliczamy dni do naszego ponownego spotkania w przyszłym roku w pięknej Chorwacji!

Ultra Europe Team

Miejmy nadzieję, że ten rok będzie ostatnim tak niestabilnym okresem w branży i uda się zorganizować wszystkie te festiwale w 2022!

kontakt