23 kolejne nazwiska zasilają skład Ultra Europe 2024. Będzie polski rodzynek!

O ile pierwsza faza lineup’u Ultra Europe 2024 była dość mało liczebna, o tyle ta druga – już naprawdę obfita!

kalendarz

Do jubileuszowej, 10. edycji Ultra Europe zostały już tylko dwa miesiące. Jak dotąd, organizatorzy dość ostrożnie podchodzili do ogłaszania składu artystów, którzy wystąpią w chorwackim Splicie. Pierwsze nazwiska poznaliśmy pod koniec lutego, zaś na kolejne przyszło nam czekać ponad dwa miesiące. No właśnie – przyszło – bo niedaleko po majówce ujawniono aż 23 kolejne gwiazdy, które będziemy mieli okazję zobaczyć podczas europejskiej edycji kultowego wydarzenia rodem z Miami. Wśród nich mamy polskiego reprezentanta!

Mamy już 30 aliasów

Pod koniec lutego lineup otworzyło siedem nazwisk – Adam Beyer, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Eric Prydz, Hardwell, Martin Garrix i Timmy Trumpet. Był to mocny punkt wyjściowy, ale mowa tu o trzydniowym i kilkuscenowym festiwalu, więc tutaj po prostu musieliśmy oczekiwać kolejnych konkretnych bookingów, które notabene właśnie otrzymaliśmy.

kalendarz

Warta odnotowania będzie obecność basowych artystów. Na scenie głównej pojawią się bowiem takie postaci, jak DJ Snake, Alison Wonderland, Black Tiger Sex Machine, SLANDER oraz Subtronics. Mocno rozszerzony został także program dla fanów house’u i techno. Tę część publiczności z pewnością zadowolą CamelPhat, Deborah de Luca, Vintage Culture, Franky Wah, Afrojack (jako Kapuchon), KASABLANCA oraz Massano. Do tego grona należy też Kasia – jedyna na ten moment polska postać w lineup’ie.

ultra

Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o tych, którym najbliżej do mainstage’owych klimatów. Do dotychczas ogłoszonych artystów dokooptowani zostali Afrojack, Axwell, KSHMR, Sebastian Ingrosso, Vini Vici, W&W, Maddix, Matroda, Mykris i Topic.

Ultra Europe 2024 – bilety

Znamy już więc trzon tegorocznego lineup’u. Spodziewamy się, że trzecia faza ogłoszeń będzie już tylko dopełnieniem o support – kto wie, być może znajdą się tam kolejni Polacy… Już teraz jednak można kupić wejściówki – a najlepszą opcją na to jest nabycie całego zestawu, wraz z noclegiem i transportem. Tego typu ofertę proponuje Ultra Party Camp. Polecamy wpisanie przy zamówieniu kodu “shiningbeats“. Dzięki niemu wy płacicie o 100 zł mniej, a my także jakiś grosz z tego dostaniemy. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Party Camp.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?