Znamy bardzo prawdopodobną nową lokalizację Ultra Music Festival!

Miami Herald podało prawdopodobną nową lokalizację Ultra Music Festival. Miałby nią być tor wyścigowy położony około 50 km na południe od centrum Miami.

sunrise

Takiego tempa naprawdę się nie spodziewaliśmy – no bo jeszcze nie zdążyliśmy otrząsnąć się po nocnej smutnej informacji o wyprowadzce Ultra Music Festival z Miami, a już poznajemy pierwsze szczegóły dotyczące prawdopodobnej nowej lokalizacji!

Lokalna gazeta Miami Herald, która już nieraz podawała jako pierwsza sprawdzone informacje dotyczące festiwalu informuje, że prawdopodobnym nowym domem festiwalu będzie tor
Homestead-Miami Speedway znajdujący się około 50 kilometrów na południe od centrum Miami. Organizatorzy Ultra liczą, że nowa lokalizacja, której oficjalnie jeszcze nie potwierdzili będzie towarzyszyć wydarzeniu przez dłuższy okres.

kalendarz

Władze Homestead dolały oliwy do ognia potwierdzając, że trwają pertraktacje między Ultra Enterprises a właścicielami toru.

kalendarz

Przypomnijmy słowa oświadczenia, które w nocy wyemitował na swoich social mediach festiwal (pełną treść znajdziecie tutaj):

Jesteśmy w trakcie finalizowania nowej lokalizacji na południowej Florydzie, która będzie służyć jako niesamowity i stały dom dla Ultra Music Festival. Przyjrzeliśmy się wielu interesującym podmiotom, które oferowały nam miejsce na festiwal w wielu naprawdę unikalnych i imponujących lokalizacjach. Jedna z nich wyróżniała się jednak od innych i nie możemy się doczekać, aby uczynić to miejsce naszym domem na kolejne lata.

Ultra Music Festival

Nietrudno się więc domyślić, że chodziło właśnie o Homestead-Miami Speedway. Zapatrując się na sukces EDC Las Vegas, które w pewnym momencie także przeprowadziło się na tor wyścigowy, nietrudno się domyślić, jakie możliwości daje taka lokalizacja.

sunrise

Homestead-Miami Speedway

Mimo, że ta informacja jest nieoficjalna – realnie, jest bardzo prawdopodobna. Czytając komentarze fanów na kanałach społecznościowych Ultra Music Festival niejednokrotnie padała propozycja przenosin na tor wyścigowy. Jest to dobry prognostyk dla organizatorów, ponieważ Ultranauts są gotowi pojechać za festiwalem aż do Homestead.

kalendarz

Total
42
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?