Koniec Ultra Music Festival w Miami! Impreza dobrowolnie opuszcza miasto…

Prawdziwy szok dla wszystkich Ultranauts – Ultra Music Festival po raz ostatni odbyło się w Miami. Przeczytaj pełne oświadczenie organizatorów!

silesia beats

Dziś miało odbyć się spotkanie władz Miami z przedstawicielami Ultra Music Festival w sprawie dalszej przyszłości festiwalu, jednak już na godziny przed posiedzeniem ze słonecznej Florydy spływają do nas bardzo szokujące wieści. Mający ponad dwudziestoletnią tradycję event, będący startem światowego sezonu eventowego, po raz ostatni gościł w słonecznym Miami! Po wielu kłopotach z organizacją tegorocznej edycji imprezy została podjęta decyzja o przeniesieniu się w zupełnie nowe miejsce na południowej Florydzie.

Ultra od samego początku było związane z Miami – od 1999 roku impreza odbywała się w różnych lokalizacjach miasta, na czele z kultowym Bayfront Park w samym centrum miasta. Po licznych protestach mieszkańców festiwal został przeniesiony do Virginia Key, gdzie również wystąpiły problemy, chociażby z transportem czy efektami pirotechnicznymi. Na dzień przed spotkaniem z władzami miasta organizatorzy postanowili dobrowolnie opuścić Miami i przenieść się w zupełnie nowe miejsce.

jay_cluss

Poniżej znajdziecie pełne oświadczenie, przetłumaczone na język polski.

ultra


Przez lata istnienia Ultra, naszym największym priorytetem było zawsze oferować Wam najlepsze możliwe festiwalowe doznania. Od naszego pierwszego festiwalu w 1999, gościliśmy w różnych miejscach Greater Miami, łącznie z naszym ostatnim eventem, mającym miejsce na Virginia Key.

Po wysłuchaniu opinii wielu z was (wliczając ponad 20 tysięcy fanów, którzy wzięli udział w poeventowej ankiecie) jasne jest, że festiwalowe doświadczenie na Virginia Key nie było po prostu wystarczająco dobre. To jest mimo wszystko Ultra Music Festival, i nasi goście oczekują naszego jak najdoskonalszego zaangażowania, co nie oznacza tylko nieustannego dążenia do bycia lepszym – to oznacza chęć zmiany rzeczy, kiedy one nie działają.

W związku z tym postanowiliśmy wycofać się z kontraktu z miastem Miami i podziękować władzom za bycie częścią naszej historii przez ostatnie dwie dekady.

Jesteśmy w trakcie finalizowania nowej lokalizacji na południowej Florydzie, która będzie służyć jako niesamowity i stały dom dla Ultra Music Festival. Przyjrzeliśmy się wielu interesującym podmiotom, które oferowały nam miejsce na festiwal w wielu naprawdę unikalnych i imponujących lokalizacjach. Jedna z nich wyróżniała się jednak od innych i nie możemy się doczekać, aby uczynić to miejsce naszym domem na kolejne lata.

Jesteśmy w trakcie dopinania ostatnich detali, które upewnią nas w przekonaniu, że nowe miejsce pozwoli nam zapewnić niesamowite doznania, których nasi lojalni fani oczekują i na które zasługują. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym gościom unikalnego, przystępnego i zapierającego dech w piersiach miejsca.

Formalne ogłoszenie zawierające wszystkie informacje odnośnie eventu i biletów nań zostaną podane wkrótce.

Ultra Music Festival

Miniona edycja przeszła więc do bogatej historii Ultra Music Festival jako ostatnia, która odbyła się w Miami. Dla fanów muzyki elektronicznej jest to bez wątpienia wielki szok, gdyż każdy kojarzył UMF z tym wyjątkowym miejscem. Teraz historia będzie pisana na nowo.

UPDATE: Znamy prawdopodobne nowe miejsce dla Ultra Music Festival. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

silesia beats

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?