Ultra Music Festival odbędzie się dopiero za rok. Organizatorzy wydali oświadczenie

Organizatorzy Ultra Music Festival wydali oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśniają powody zrezygnowania z tegorocznej edycji imprezy.

silesia beats

Niezwykle przeraziła nas wczorajsza wiadomość o oficjalnym odwołaniu Ultra Music Festival mającego odbyć już za dwa tygodnie w Miami. Ciężko wyobrazić sobie ten rok bez tak kultowego eventu oraz jego transmisji, którą oglądały dziesiątki tysięcy osób. To również zła wiadomość dla artystów mających zagrać na tym festiwalu. To właśnie na Ultra największe gwiazdy grają po raz pierwszy nowe produkcje i robią niesamowite show, zapraszając na scenę innych muzyków.

Organizatorzy opublikowali statement

Dziś władze Miami oficjalnie potwierdziły, że impreza została odwołana z powodu zagrożenia koronawiruem. Zespół Ultra wydał oficjalne oświadczenie, które przeczytamy po wejściu na stronę eventu.

jay_cluss

Drodzy Ultranauts,

Z wielkim żalem informujemy, że miasto Miami wydało oficjalną dyrektywę, zgodnie z którą 22. edycja Ultra Music Festival, pierwotnie zaplanowana na 20, 21 i 22 marca 2020 r., Zostanie przełożona na 26, 27 i 28 marca 2021. W związku z ogłoszeniem przez gubernatora Florydy stanu zagrożenia zdrowia publicznego oraz tymczasowymi wytycznymi Ośrodków Kontroli i Zapobiegania Chorób dla COVID-19, niemożliwe jest, aby w tym czasie miasto zapewniło dostęp do Bayfront Park.

W pełni rozumiemy, jak bardzo jest to denerwujące, ponieważ wielu z Was nie może się doczekać przybycia na Ultra, mając już przygotowaną podróż.

Jest to jednak bezprecedensowy problem, który nie może być lekceważony, i ciągle musimy zwracać się do władz o wskazówki. Ostatecznie nie ma dla nas wyższego priorytetu niż zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie każdego z Was wraz ze wszystkimi innymi zaangażowanymi w tworzenie tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy za nieustającą lojalność i cierpliwość w tym trudnym czasie.

Ze wszystkimi nabywcami biletów skontaktujemy się w poniedziałek drogą mailową w sprawie dalszych kroków.

– Zespół Ultra

Do zobaczenia za rok!

Jak możemy wyczytać z powyższego oświadczenia, władze miasta Miami nie pozwalają na odbycie się Ultra Music Festival z powodu zagrożenia COVID-19 znanego jako koronawirus. Jest to jak najbardziej zrozumiała decyzja, jednak u osób, które czekały cały rok na to wydarzenie pozostaje spory niesmak. Na ten moment nie wiemy, jak organizatorzy rozwiążą kwestię zakupionych biletów. Najbardziej słusznym rozwiązaniem wydaje się zwrot pieniędzy.

ultra

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?