Untold Festival 2019 – Znamy pierwszych artystów, którzy zagrają na Trance’owej scenie!

Na specjalnie przygotowanej Fortune Stage będzie rządziła muzyka Trance. Właśnie poznaliśmy sporą gromadę artystów, którzy na tej scenie zagrają.

silesia beats

Untold Festival to jedna z najszybciej rozwijających się marek w świecie muzyki elektronicznej. Impreza odbywająca się w rumuńskiej Kluż-Napoce w ciągu czterech lat zyskała sporą sławę oraz rozgłos dzięki znakomitym bookingom oraz rozsądnym cenom biletów. Sławę eventowi zapewnił również siedmiogodzinny występ Armina van Buurena, który zwieńczył ubiegłoroczną edycję.

Holender również w tym roku wystąpi w Rumunii i zaprezentuje specjalne show z okazji pięciolecia festiwalu. Jednak Armin nie jest jedynym reprezentantem muzyki Trance na Untold – do bogatego już lineupu dołączają bowiem właśnie reprezentujący ten gatunek artyści.

jay_cluss

Na specjalnie przygotowanej Fortune Stage wystąpią dobrze znani fanom gatunku DJe – między innymi Giuseppe OttavianiIlan Bluestone czy Alpha 9, którzy zaznaczyli swoją obecność również w gliwickiej Arenie na Dremastate Europe (naszą relację z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj). Na Untold zawitają również również ATB i Andrew Rayel – jednak to nie wszystko, bo przed nami jeszcze wiele ogłoszeń związanych z bardzo popularnym w Polsce gatunkiem muzyki klubowej.

ultra

Na ten moment skład sceny Fortune prezentuje się następująco:

Airborn
Alessandra Roncone
Alex Di Stefano
Allen Watts
Andrew Rayel
Arty pres. Alpha 9
ATB
Bogdan Vix
Christina Novelli
Claudiu Adam (formerly Key Player)
Cosmic Gate
Craig Connelly
Darren Porter
David Gravell
Emma Hewitt
Exolight
Future Code (Omnia & Ben Gold)
Giuseppe Ottaviani (Live 2.0)
Ilan Bluestone
Johan Gielen
John Askew
John O’Callaghan
Nikolauss
RAM
Ruben de Ronde
Sean Tyas
Starpicker
Suncatcher
The Thrillseekers pres. Hydra

silesia beats

Untold Festival 2019 odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia. Osoby, które chciałyby się wybrać do Rumunii, zachęcamy do skorzystania z oferty polskiego partnera Travel Fest. Korzystając ze specjalnego kodu “SBEATS” przy zamawianiu pakietów, można liczyć na zniżkę. Zapraszamy!

foto: Untold

kalendarz

ultra

jay_cluss

Total
57
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?