Calvin Harris rezydentem Ushuaïa Ibiza. To będą gorące wakacje na Białej Wyspie!

To będą wyjątkowe wakacje! Za deckami jednego z najpopularniejszych klubów stanie Calvin Harris. Bilety są już dostępne.

kalendarz

Każdy, kto choć raz w życiu odwiedzi hiszpańską Ibizę, bez dwóch zdań powinien potańczyć w klubie Ushuaia. To właśnie tam można usłyszeć najpopularniejszych DJów świata i poczuć, co to znaczy prawdziwa impreza.

Właściciele lokalu każdego roku ogłaszają rezydentów na wakacyjny sezon. W tej materii zawsze możemy liczyć na nazwiska z najwyższej półki – przykładowo rezydentem podczas ubiegłorocznego sezonu był Martin Garrix. W 2019 poprzeczka pójdzie jeszcze wyżej.

kalendarz

Główną gwiazdą wakacji w Ushuaia Ibiza będzie nie kto inny, jak sam Calvin Harris! Najlepiej zarabiający producent na świecie będzie grał w każdy piątek między 2 sierpnia, a 6 września. To spora niespodzianka, bo autor wielu globalnych przebojów w klubach i na festiwalach pojawia się stosunkowo rzadko. Warto więc skorzystać z okazji, żeby zobaczyć go z bliska. Pamiętać trzeba o tym, że zabawa na Białej Wyspie swoje kosztuje – bilety na występy szkockiego DJa można kupić w cenie od 55 euro.

kalendarz

To jednak nie koniec atrakcji – włodarze drugiego najlepszego klubu na świecie według rankingu DJ Mag zaprosili do siebie Davida Guettę, duet Dimitri Vegas & Like Mike oraz kolektyw ANTS. Supporty zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Start sezonu zaplanowano na 18 maja – wtedy to ma odbyć się gigantyczny event, który ma trwać aż 24 godziny. Lineup poznamy niebawem, ale już teraz można być pewnym, że lato zapowiada się naprawdę zacnie!

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?