Calvin Harris rezydentem Ushuaïa Ibiza. To będą gorące wakacje na Białej Wyspie!

To będą wyjątkowe wakacje! Za deckami jednego z najpopularniejszych klubów stanie Calvin Harris. Bilety są już dostępne.

emuze.me

Każdy, kto choć raz w życiu odwiedzi hiszpańską Ibizę, bez dwóch zdań powinien potańczyć w klubie Ushuaia. To właśnie tam można usłyszeć najpopularniejszych DJów świata i poczuć, co to znaczy prawdziwa impreza.

Właściciele lokalu każdego roku ogłaszają rezydentów na wakacyjny sezon. W tej materii zawsze możemy liczyć na nazwiska z najwyższej półki – przykładowo rezydentem podczas ubiegłorocznego sezonu był Martin Garrix. W 2019 poprzeczka pójdzie jeszcze wyżej.

Główną gwiazdą wakacji w Ushuaia Ibiza będzie nie kto inny, jak sam Calvin Harris! Najlepiej zarabiający producent na świecie będzie grał w każdy piątek między 2 sierpnia, a 6 września. To spora niespodzianka, bo autor wielu globalnych przebojów w klubach i na festiwalach pojawia się stosunkowo rzadko. Warto więc skorzystać z okazji, żeby zobaczyć go z bliska. Pamiętać trzeba o tym, że zabawa na Białej Wyspie swoje kosztuje – bilety na występy szkockiego DJa można kupić w cenie od 55 euro.

To jednak nie koniec atrakcji – włodarze drugiego najlepszego klubu na świecie według rankingu DJ Mag zaprosili do siebie Davida Guettę, duet Dimitri Vegas & Like Mike oraz kolektyw ANTS. Supporty zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Start sezonu zaplanowano na 18 maja – wtedy to ma odbyć się gigantyczny event, który ma trwać aż 24 godziny. Lineup poznamy niebawem, ale już teraz można być pewnym, że lato zapowiada się naprawdę zacnie!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?