EDMowa impreza połączona z… galą wrestlingu? Tak Valentino Khan promuje swoją nową EPkę [VIDEO]

Twórca “Deep Down Low” postanowił rozpromować swoją najnowszą EPkę, organizując bardzo specyficzne release party, które łączyło set DJski z… wrestlingiem!

silesia beats

Valentino Khan stał się rozpoznawalny na scenie EDM w 2016 roku dzięki utworowi “Deep Down Low“, który w pewnym momencie był niemalże obowiązkowym elementem seta każdego artysty występującego na głównych scenach elektronicznych festiwali – a świadczą o tym chociażby statystyki dostępne na stronie 1001tracklists. Wielu uważało, że będzie to typowy “one hit wonder” – jednak amerykański DJ i producent nie osiadł na laurach i wciąż ma swoją stabilną pozycję w branży.

Reprezentant stajni Mad Decent w ostatnich dniach wydał swoją nową EPkę, zatytułowaną “House Party“. W skład mini-albumu wchodzi łącznie 6 utworów. Połowa to solowe projekty, drugą część stanowią natomiast kolaboracje (chociażby z Diplo). Tracklista sześciościeżkowej kolekcji prezentuje się następująco:

jay_cluss

  • Valentino Khan & Chris Lorenzo – Flip the Switch
  • Valentino Khan – What’s Your Name
  • Valentino Khan – Pony
  • Valentino Khan – BRB
  • Valentino Khan & Wuki feat. Roxanna – Better
  • Valentino Khan feat. Diplo – JustYourSoul

Postanowiłem stworzyć EP, mając prostą koncepcję: świetna muzyka house. Chciałem, żeby móc słuchać muzyki w dowolnym miejscu – jadąc samochodem, będąc w sypialni, w klubie lub na festiwalu. Chciałem też zaangażować niektórych producentów, którzy – jak uważałem zawsze przekraczali granice, czyli: DiploWuki i Chris Lorenzo. (…) Jestem naprawdę dumny z tego, że mogę udostępnić to światu to dzieło.

Valentino Khan

Wąsaty producent postanowił rozpromować swoje wydawnictwo w dość nieszablonowy sposób. Podczas tzw. “release party“, zorganizowanego 7 sierpnia w Los Angeles, postanowił połączyć klubową imprezę z… wrestlingiem! Przestrzeń między DJką a publicznością zajął pełnoprawny ring, w którym w szranki stawali zapaśnicy w rozmaitych przebraniach. Wszystko zostało uchwycone w ramach materiału, który znajdziecie poniżej.

ultra

EPka jest dostępna do odsłuchu – odnośnik poniżej.

foto: YouTube / Tonzaa TV

silesia beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?