Victims Of Trance rusza z własnymi imprezami! Już wkrótce inauguracja w Poznaniu

Działający od ponad 2 lat polski kolektyw Victims Of Trance właśnie zapowiedział datę i odsłonił lineup swojego pierwszego eventu.

PDC

Polski kolektyw Victims Of Trance właśnie ogłosił datę oraz lineup swojego wydarzenia o nazwie “Victims Of Trance Night”. Fani mocniejszych trance’owych brzmień z Poznania powinni zaznaczyć jeden z październikowych dni czerwonym markerem w swoich kalendarzach.

Świeże twarze

Marka Victims Of Trance działa od lutego 2021 roku. Wówczas założyli ją: Jackob Rocksonn (Kuba Rokosiewicz), Jackob Roenald (Kuba Sarnociński), Lucas Deyong (Łukasz Wojciechowski), Arjans (obecnie: Marcin Piaseczny), Mike Moor (Michał Morawiec) oraz Tass (Przemysław Martyn). W późniejszym okresie do składu dołączyli też Tymo White (Tymon Woźniak) oraz duet 0Gravity (Kacper Wójtowicz i Damian Pomietło).

emuze.me


Założenie kolektywu było decyzją bardzo spontaniczną. Jak opisywali to członkowie Victims Of Trance na samym początku projektu:

Wychodząc naprzeciw wszechobecnej blokadzie i nicnierobieniu, postanowiliśmy sformować nasz kolektyw. Początkowo będzie to cotygodniowy streaming/radio. Każdego z “pokrzywdzonych” będziecie mogli usłyszeć/zobaczyć w losowej kolejności w każdą niedzielę. Co dalej? Czas pokaże. Poczekamy na rozwój sytuacji.

Sytuacja rozwinęła się do tego stopnia, że – w chwili pisania tego tekstu – projekt może się pochwalić już 125 epizodami swojej audycji. Członkowie Victims Of Trance regularnie grają na większych i mniejszych imprezach w Polsce, a niektórzy z nich mają też na swoim koncie bookingi poza naszą granicą, między innymi w Wielkiej Brytanii. Audycja “Victims Of Trance” gościła też już wielu znakomitych gości – rodaków, choćby Matta Bukovskiego, Arctic Moona, Next DJ’a, Aquatic Simona czy Davida Billera) oraz gości z zagranicy.

PDC

Twórcy działający dla Victims Of Trance pojawiają się (lub wkrótce pojawią się) w tak uznanych wytwórniach jak: Coldharbour Recordings, Subculture, Outbutst/Techburst Records, Dreamstate Recordings, Borderline Music, Damaged Records i wielu, wielu innych. To producenci tech, uplifting, hard i progressive trance, którzy w swoich kompozycjach pokazują, jak wielkie pokłady energii może w sobie kryć ten gatunek muzyczny. Bez wątpliwości i zahamowań.

Czas na event

Debiutancka impreza kolektywu odbędzie się 7 października (sobota) w poznańskim klubie Dom Technika (ul. Wieniawskiego 5/9). Wejściówki będą dostępne w cenie 30 zł. Start zaplanowano na godzinę 22:00

Portal Shining Beats, jak i inicjatywa Z Dobrej Woli, należą do patronów medialnych tego wydarzenia.

emuze.me

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?