VONDA7 ponownie po polsku. Poczujmy razem “Spokój”

Sylwia Kubicka aka VONDA7 już po raz drugi w tym roku melduje się w wytwórni Lane 8’a – This Never Happened.

sunrise

Sylwia Kubicka, polska producentka znana jako VONDA7, rozwija swoją karierę na scenie międzynarodowej. Już na początku 2022 roku mieliśmy okazję pisać o wydaniu jej pierwszej EPki w uznanej przez fanów elektroniki wytwórni Anjunadeep.

Okres pełen sukcesów

Od tego czasu artystka, założycielka własnego labelu art/werk records, zdążyła wydać sporo nowego materiału. W międzyczasie pojawiła się także w lineup’ach takich wydarzeń jak Anjunadeep Explorations w Albanii (na dwóch edycjach, w tym tegorocznej) czy polskiej odsłony kultowego Mayday w Katowicach.

Polka nie próżnuje też w wydaniach i to w naprawdę solidnych markach. Wspominaliśmy już o jej singlu “Perception” dla labelu Sudbeat Music, prowadzonym przez Hernana Cattaneo. Na swoim koncie ma też numer z Mopao Mumu – “Till The Morning”, wydany przez DAYS like NIGHTS Eelke Klejina (należące do grupy Armada Music).

kalendarz

U Lane 8’a (który wsławił się niedawno tym, że na jego imprezach wydano klubowiczom zakaz używania telefonów) Sylwia pojawia się już po raz drugi… w tym roku. Jej debiutanckim kawałkiem dla This Never Happened była współpraca z Rozą Felix nad “Alive”. Tym razem producentka zaskoczyła nas swoistym follow-upem do – opisywanego przez nas w przeszłości – “Lepiej Mi”. Jej najnowszym dziełem jest “Spokój”.

ultra

Notatka z czasu pełnego chaosu

Podobnie jak w utworze dla Anjunadeep, tutaj także słyszymy wokal samej VONDY. Sprawdza się, a jak – nadając swoją barwą głosu wyjątkowego, wręcz intymnego klimatu. Melodyjnie “Spokój” podoba nam się jeszcze bardziej, niż “Lepiej Mi”.

Ten utwór powstał podczas okresu mojego życia, który był dość niepewny i chaotyczny… jest on o osobach, które dają nam dobrą energię i pomagają odnaleźć własny, wewnętrzny spokój, a ten pomaga przezwyciężyć zewnętrzny chaos.


Cieszy nas też fakt, że Sylwia, podobnie jak ostatnio Matt Bukovski, udowadnia że klubowe produkcje w języku polskim mogą zostać zrobione ze smakiem i klasą. Pełna rekomendacja z naszej strony!

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?