Wisłoujście 2023 odbędzie się w ten weekend! Oto pełny lineup i timetable imprezy

Mimo zawirowań, tegoroczna edycja festiwalu Wisłoujście dojdzie do skutku. Lineup stanowi ponad setka polskich DJów i producentów.

PDC

Kontrowersje związane z odwołaniem FEST Festivalu i ogólną kondycją agencji Follow The Step powodowały u części fanów festiwali w Polsce pewne wątpliwości odnośnie kolejnych wydarzeń agencji ze Smolnej. Jednym z nich miało być organizowane od kilku lat Wisłoujście – ale formalnie już nie jest. W ostatnich dniach w zarządzie spółki Festiwal Wisłoujście przestali widnieć właściciele FTSu, którzy obecnie zapewne mają zupełnie inne rzeczy na głowie. Nowymi włodarzami eventu są Łukasz “Vacos” Zieliński, postać związana z klubem Sfinks700 oraz Tomasz Bożyczko, właściciel klubu Parlament. Praktyczny efekt jest taki, że tegoroczna edycja gdańskiego wydarzenia zamykającego sezon letnich festiwali dojdzie do skutku.

Święto polskiej elektroniki

Jak zwykle, w Twierdzy Wisłoujście stery przejmie szeroka reprezentacja DJów i producentów z Polski. Na czterech scenach zjawi się ponad 100 postaci, grających zróżnicowaną elektronikę. Głównymi nurtami, jakie będą rządzić w dniach 18-20 sierpnia, będą jednak house, melodic i techno. Główną areną jak zawsze będzie Twierdza. Wystąpią tam między innymi Cocolino, Deas, Gigi, Weikum, DUSS, Beskres, A_Gim i Jurek Przeździecki, An On Bast oraz RYSY. Fani lżejszych brzmień, takich jak house, downtempo czy oriental, odnajdą się na scenie Raj. Tam deckami zawiadować będą chociażby Lulu Malina, The Very Polish Out Cuts, Raidho czy Sarapata. Klimatom house’owym i okołohouse’owym oddany będzie Szaniec, a mocnemu techno i rave’owemu sound’owi – Bastion.

emuze.me

Poniżej znajdziecie pełne timetable zdarzeń, jakie zadzieją się w Twierdzy Wisłoujście.

Ostatnie wejściówki

W dalszym ciągu są dostępne wejściówki na Wisłoujście 2023. Jak jednak wynika z zapowiedzi organizatorów, jest ich coraz mniej. Obecnie można zakupić karnety na wszystkie dni imprezy w cenie 399 zł oraz bilety na piątek (299 zł) i niedzielę (129 zł). Wlotki na sobotę zostały już wcześniej wyprzedane. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?