Zonderling zasila lineup Goldhill Festival 2022. W tym tygodniu jeszcze jedno ogłoszenie!

Alias dobrze znany fanom labelu Hexagon dołącza do lineup’u Goldhill Festival. Już 6 sierpnia Zonderling odwiedzi Kaszuby!

kalendarz

Od 2017 roku w okolicach Kartuz na Kaszubach odbywa się Goldhill Festival. Na temat rozwoju tego wydarzenia już pokrótce pisaliśmy na naszych łamach, ale przypomnijmy – organizatorom bardzo szybko udało się przejść od w pełni polskiego lineup’u do ściągania gorących zagranicznych nazwisk. Nie inaczej będzie w 2022 roku – nadchodząca edycja wydarzenia już teraz zapowiada się na naprawdę solidną pod względem lineup’u.

Znamy już dwa nazwiska

Znamy już pierwsze informacje dotyczące lineup’u imprezy, która będzie mieć miejsce 6 sierpnia w amfiteatrze na Złotej Górze. Jeszcze przed majówką zaprezentowano pierwszą gwiazdę – okazał się nią być Gromee. Teraz z kolei przyszedł czas na dwa zagraniczne nazwiska, których ogłoszenie zostało zaplanowane na ten tydzień. Na pierwszy ogień poszedł znany w głównej mierze z labelu Hexagon Zonderling, który ostatni raz nad Wisłą zaprezentował się dobrych parę lat temu.

kalendarz

Jak wspomnieliśmy już, twórcy Goldhill Festival mają w zanadrzu na ten tydzień jeszcze jedno zagraniczne nazwisko, które swój ostatni raz w Polsce zaliczyło parę lat temu. Z kolei do końca maja mamy poznać cały skład artystów.

ultra

Warto zakupić bilet

Bilety na wydarzenie są już dostępne – w cenie 79 zł możecie je nabyć pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronat medialny nad Goldhill Festival 2022.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?