Brennan Heart wylądował w studiu ze… Steve’m Aokim

Ikona sceny hardstyle wylądowała w jednym studiu z jednym z najpopularniejszych EDMowych artystów na świecie. Informacja pojawiła się na Instagramie Steve’a

kalendarz

Jeszcze dobrze nie otrząsnęliśmy się po I AM HARDSTYLE (nieobecnych odsyłamy do relacji z imprezy) i występie Brennana Hearta, a tu już kolejne dobre wieści od tego pana. Kolejne, bo w ostatnim czasie ukazała się również informacja o rozpoczęciu przedsprzedaży jego książki, o której pisaliśmy w kwietniu. Teraz, jak wskazują wszelkie znaki na niebie i ziemi – Holender pracuje nad wspólnym utworem z… Steve’m Aokim!

W ostatnim czasie Steve Aoki lubi współpracować z artystami reprezentującymi różne nurty muzyki rozrywkowej. Ostatnio był to chociażby boysband Backstreet Boys czy już nam bliższy gatunkowo duet Bassjackers. Tym razem padło na twórcę legendarnego już “Imaginary“, który również nie stroni od stawiania sobie nowych produkcyjnych celów.

kalendarz

Informacja pojawiła się na Instagramie założyciela Dim Mak Records. O wspólnym projekcie nie ma na ten moment żadnych konkretnych wieści. Wiadomo tyle, że jest to prawdopodobnie ich pierwsza współpraca w studiu. Niemniej jednak nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że połączenie potencjałów obydwóch artystów może przynieść bombę zamiatającą niejedną EDMową sceną.

kalendarz

Co ciekawe, panowie mają ze sobą do czynienia nie po raz pierwszy. Holenderski producent w przeszłości remiksował już jeden z numerów Amerykanina. Mamy tu na myśli “Let It Be Me”, czyli rzeczony wyżej collab z Backstreet Boys.

Daty release’u collabu tych dwóch panów nie znamy, jednak fani Fabiana nie muszą się zbytnio niecierpliwić, czekając na jego nowe tracki. Na dniach powinna ukazać ma się bowiem także kolaboracja z Dimitri Vegas & Like Mike i Ummetem Ozcanem. Zatem, czekamy!

sunrise

foto: Facebook // Brennan Heart

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?