DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. remiksują Tiesto. Bass house’owa wersja “God Is A Dancer” do pobrania za darmo!

DJ Kuba & Neitan połączyli siły wspólnie z innym polskim duetem – Bounce Inc. i stworzyli własną, bardziej imprezową wersję “God Is A Dancer” Tiesto.

kalendarz

Zarówno DJ Kuba & Neitan, jak i Bounce Inc. mogą pochwalić się ostatnio nie lada sukcesami. Ci pierwsi wydali “Bad Habit”, czyli wspólny collab z Davidem Puentezem w wytwórni Future House Music. Track obecnie gości w top 10 najchętniej kupowanych utworów z gatunku Future House na Beatporcie. Ci drudzy za to gościli w Revealed Recordings z utworem “See The Light”, zyskując przy tym supporty między innymi Hardwella oraz Tiesto. Teraz oba duety połączyły siły, aby wspólnie stworzyć remix utworu Tijsa i Mabel “God Is A Dancer“.

Panowie postanowili podkręcić mocno radiowy oryginał. Powstała więc naprawdę ciekawa, bass house’owa interpretacja. Track jest też całkiem różnorodny – wszak dropy zostały wykonane w dwóch różnych stylach.

emuze.me

To nie pierwszy collab dwóch Adrianów, Huberta i Kuby. Na początku tego roku mogliśmy sprawdzać ich hands up’ową interpretację “Always Hardcore” od Scootera.

https://www.youtube.com/watch?v=rfMuZASKlGM

Utwór już na kilka dni przed premierą wzbudził zainteresowanie fanów obydwóch duetów. To wszystko dzięki filmikowi z udziałem Tiesto, który pojawił się na Instagramie Kuby i Adriana.

ultra

Nowa wersja “God Is A Dancer” będzie z pewnością nieodłącznym elementem setów wielu DJów w polskich klubach. Mamy też nadzieję ża zagraniczne supporty. Remix Polaków możecie pobrać całkowicie za darmo pod tym linkiem.

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?