EDC Las Vegas – Wiemy, w których dniach odbędzie się przyszłoroczna edycja!

Przyszłoroczna edycja będzie dziesiątą organizowaną w Las Vegas. Możemy więc się spodziewać masy niespodzianek. Kiedy odbędzie się EDC Las Vegas 2020?

kalendarz

Są takie festiwale, które w opinii wielu fanów poziomem przewyższają całą resztę – lineup, efekty pirotechniczne czy niesamowity klimat to cechy zarezerwowane dla najlepszych eventów w branży. Niewątpliwie do takich można zaliczyć EDC Las Vegas. Impreza odbywająca się na torze wyścigowym w mieście hazardu co roku przyciąga setki tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Gatunkowo praktycznie każdy znalazł coś dla siebie – zarówno osiem głównych scen, jak kilka pobocznych (na jednej z nich Alison Wonderland zaliczyła wcalenietakioktórymmyślicie debiut na portalu Pornhub) zapewniło różnorodność gatunkową.

Na ostatniej edycji, która odbyła się w dniach 17-19 maja, bawiło się w sumie ponad 465 tysięcy uczestników. Nie zapominajmy także o livestreamie, który mimo jakości, która – powiedzmy sobie szczerze – pozostawiała wiele do życzenia, również zgromadził tysiące ludzi przed ekranami. EDC po raz kolejny nie zawiodło i dostarczyło masę niesamowitych muzycznych przeżyć pełnych świateł, neonów, gwiazd muzyki i przede wszystkim ludzi, którzy z roku na rok wymyślają coraz bardziej zaskakujące i ciekawe kreacje festiwalowe.

kalendarz

Insomniac Events (amerykański promotor wydarzeń muzyki elektronicznej) założony przez Pasquale Rotella w 1993 roku, który odpowiada między innymi za takie marki jak Dreamstate (recenzję polskiej edycji znajdziecie tutaj), czy właśnie EDC podał do wiadomości w ostatnim czasie datę kolejnej edycji festiwalu – tor wyścigowy w Las Vegas rozświetli się wielokolorowymi światłami po raz kolejny w dniach 15-17 maja 2020 roku.

ultra

Trzeba dodać przy okazji, że istniał pomysł na przesunięcie imprezy na czerwiec z racji wysokich temperatur czy silnego wiatru, który mocno namieszał podczas tegorocznej edycji, jednak organizatorzy zdecydowali się pozostać przy maju.

Przyszłoroczna edycja będzie dziesiątą organizowaną w Las Vegas – wcześniej fani tanecznych doznań bawili się w Los Angeles. W związku z tym z pewnością możemy spodziewać się wielu niespodzianek. Jako fani muzycznych festiwali nie możemy się doczekać!

kalendarz

kalendarz

Total
46
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?