Spotify Top 100

Stale napędzająca się pandemia koronowirusa stała się ogromnym problemem dla wielu branży. Ostatnio uderzyła ona z impetem w Stany Zjednoczone, gdzie zakażonych jest już prawie trzysta tysięcy osób. Oczywistym było, że nachodzące imprezy masowe mogą się nie odbyć. Z powodu COVID-19 jakiś czas temu została przełożona Coachella, a teraz przyszła pora na kolejny event. Mowa tutaj o mającym odbyć się w maju EDC Las Vegas.

Informacja z pierwszej ręki

Odwołanie imprezy mającej planowo odbyć się w terminie 13 – 15 maja było w tym wypadku nieuniknione. Organizatorzy EDC Las Vegas zadbali jednak o najmniejsze szczegóły i przenieśli event na termin, w którym mająca miejsce obecnie sytuacja powinna się nieco uspokoić. Przy okazji warto przypomnieć, że podczas tegorocznej edycji miał zagrać – jako pierwszy Polak w historii – Sikdope.

Warto podkreślić, że debiut Dawida zostaje jedynie przeniesiony w czasie. Jak przekonuje w oświadczeniu Pasquale Rotella, założyciel Insomniac – agencji organizującej eventy z serii EDC – nie zmienia się nic prócz daty imprezy.

Wy, headlinerzy, jesteście sercem i duszą EDC. Bez Was Insomniac by nie istniało. Dziękujemy za bycie cierpliwym i wspieranie nas, gdy pracowaliśmy by podjąć jak najlepszą decyzję.

EDC Las Vegas 2020 będzie miało miejsce od 2 do 4 października z Camp EDC rozpoczynającym się w czwartek 1 października.

Nic nie zmienia się – poza datą.

Ja i ekipa wzięliśmy pod uwagę każdy pojedynczy czynnik: pogodę, stawki hotelowe, dostępność artystów, współpracę ze Speedway (miejsce, w którym impreza ma się odbyć), i – co najważniejsze – datę która da nam wystarczająco czasu aby rzeczy wróciły do normy.

Dla tych, którzy nie dadzą rady pojawić się w nowej dacie – z pewnością będzie Cię brakować. Po zwroty oraz inne informacje zapraszamy na: edclasvegas.com/support

Bądź silny, bądź bezpieczny, bądź dobrej myśli a na pewno zobaczymy się “under the electric sky”.

– Pasquale Rotella, założyciel Insomniac

Mała rekompensata

Dla tych, którzy narzekają na przełożenie EDC Las Vegas, organizatorzy imprezy przygotowali specjalny livestream. Znajdziecie w nim występy wielu popularnych twórców EDM, wobec tego naprawdę warto śledzić Virtual Rave-A-Thon.

Spotify Top 100