EDC Las Vegas 2020 – Koronawirus powodem przeniesienia imprezy na jesień!

Mające pierwotnie odbyć się w maju tegoroczne EDC Las Vegas zostało przeniesione na jesień. Wszystko, oprócz daty, pozostaje jednak bez zmian.

emuze.me

Stale napędzająca się pandemia koronowirusa stała się ogromnym problemem dla wielu branży. Ostatnio uderzyła ona z impetem w Stany Zjednoczone, gdzie zakażonych jest już prawie trzysta tysięcy osób. Oczywistym było, że nachodzące imprezy masowe mogą się nie odbyć. Z powodu COVID-19 jakiś czas temu została przełożona Coachella, a teraz przyszła pora na kolejny event. Mowa tutaj o mającym odbyć się w maju EDC Las Vegas.

Informacja z pierwszej ręki

Odwołanie imprezy mającej planowo odbyć się w terminie 13 – 15 maja było w tym wypadku nieuniknione. Organizatorzy EDC Las Vegas zadbali jednak o najmniejsze szczegóły i przenieśli event na termin, w którym mająca miejsce obecnie sytuacja powinna się nieco uspokoić. Przy okazji warto przypomnieć, że podczas tegorocznej edycji miał zagrać – jako pierwszy Polak w historii – Sikdope.

Warto podkreślić, że debiut Dawida zostaje jedynie przeniesiony w czasie. Jak przekonuje w oświadczeniu Pasquale Rotella, założyciel Insomniac – agencji organizującej eventy z serii EDC – nie zmienia się nic prócz daty imprezy.

Wy, headlinerzy, jesteście sercem i duszą EDC. Bez Was Insomniac by nie istniało. Dziękujemy za bycie cierpliwym i wspieranie nas, gdy pracowaliśmy by podjąć jak najlepszą decyzję.

EDC Las Vegas 2020 będzie miało miejsce od 2 do 4 października z Camp EDC rozpoczynającym się w czwartek 1 października.

Nic nie zmienia się – poza datą.

Ja i ekipa wzięliśmy pod uwagę każdy pojedynczy czynnik: pogodę, stawki hotelowe, dostępność artystów, współpracę ze Speedway (miejsce, w którym impreza ma się odbyć), i – co najważniejsze – datę która da nam wystarczająco czasu aby rzeczy wróciły do normy.

Dla tych, którzy nie dadzą rady pojawić się w nowej dacie – z pewnością będzie Cię brakować. Po zwroty oraz inne informacje zapraszamy na: edclasvegas.com/support

Bądź silny, bądź bezpieczny, bądź dobrej myśli a na pewno zobaczymy się “under the electric sky”.

– Pasquale Rotella, założyciel Insomniac

Mała rekompensata

Dla tych, którzy narzekają na przełożenie EDC Las Vegas, organizatorzy imprezy przygotowali specjalny livestream. Znajdziecie w nim występy wielu popularnych twórców EDM, wobec tego naprawdę warto śledzić Virtual Rave-A-Thon.

emuze.me

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?