EDC-Mexico-2019

Przeniesienie EDC Mexico 2021 z lutego na kwiecień nie pomogło. Impreza odbędzie się dopiero we wrześniu

Sytuacja epidemiologiczna spowodowała ponowne przeniesienie EDC Mexico 2021. Miał być kwiecień, na ten moment wychodzi na wrzesień.

sunrise

Saga związana z odwoływaniem eventów wciąż trwa. Zapewne wielu fanów dobrej zabawy myślało, że tegoroczny sezon będzie dużo lepszy od ubiegłorocznego. Niestety – życie drastycznie to weryfikuje. Już tylko w ostatnich dniach dotarły do nas informacje o odwołaniu takich imprez, jak Ultra Music Festival, Glastonbury czy Instytut Festival. Teraz do tego grona dołącza meksykańska edycja EDC.

Kolejna zmiana daty

EDC Mexico po raz kolejny zmienia datę swojego wydarzenia. Początkowo wydarzenie było planowane na luty, lecz w październiku organizatorzy poinformowali o zmianie daty na kwiecień. Sytuacja od tego czasu się nie poprawiła i wydarzenie, które ma swoje miejsce na torze wyścigowym Autódromo Hermanos Rodríguez, zostaje ponownie przełożone. Teraz meksykańska edycja Electric Dance Carnival planowana jest na pierwszy weekend września.

kalendarz

Zmiana daty pomoże?

Czy przenosie festiwalu na wrzesień sprawi, że impreza odbędzie się bez przeszkód? Ciężko tak naprawdę stwierdzić. Być może do tego czasu sytuacja epidemiologiczna znacznie się poprawi, lecz nie brakuje już głosów, że również i ten rok zakończy się bez większych festiwali. Jak ostatecznie będzie to wyglądało? Czas pokaże.

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?