Fortnite znów współpracuje z gwiazdami EDM. Tym razem czas na Major Lazer!

W popularnej strzelance znajdziemy skórki związane z identyfikacją wizualną, do której przyzwyczaiło nas Major Lazer, a także dwa specjalne utwory.

kalendarz

Na początku tego roku w popularnej wśród młodzieży grze Fortnite został zorganizowany event, w którym swój wirtualny set zagrał skryty pod charakterystycznym hełmem DJ i producent Marshmello. Całe wydarzenie spotkało się z ciepłym przyjęciem – “występ” obejrzało bowiem na żywo ponad 10 milionów graczy, zaś sam Dotcom Marshmello mógł cieszyć się obecnością swojego singla “Happier” w czołówce najpopularniejszych singli w Stanach Zjednoczonych.

Tak zaskakująca popularność wirtualnej imprezy z udziałem autora takich hitów jak “Alone” czy “Wolves” mogła wskazywać na to, że takie eventy nie będą jednorazową sprawą. Jak się teraz okazuje, było to poprawne założenie – twórcy gry zaprosili do kooperacji kolejny znany w naszym światku alias, mianowicie projekt Major Lazer.

kalendarz

Tym razem jednak współpraca nie jest aż tak spektakularna – obejmuje ona bowiem pakiet skórek, które nawiązują do Majora Lazera – postaci wykreowanej przez twórców na rzecz projektu, którą możecie kojarzyć chociażby z okładek singli i albumów zespołu. W grze Fortnite pojawiła się między innymi jego skórka postaci, specjalne skrzydła, czy też topór. Możemy usłyszeć również dwa specjalne utwory, które możemy ustawić jako alternatywną muzykę w lobby.

kalendarz

Jest to bardzo miły dodatek, który na pewno spodoba się wszystkim fanom trio lubiącym przy okazji sobie popykać w tą przebojową strzelankę z trybem battle royale. Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak dużą popularnością będą cieszyć się nowe feature’y, i – co najważniejsze – w jakim kierunku pójdzie proces przenikania się świata gamingu i muzyki elektronicznej.

kalendarz

sunrise

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?