Oto szczegóły preparty przeniesionego na 2024 I AM HARDSTYLE Poland. Jest pewien haczyk…

Zamiast głównej edycji – preparty. 23 września w Pradze Centrum wystąpią Brennan Heart i D-Block & S-Te-Fan. Są bilety – ale jest też haczyk.

kalendarz

Miało być tak pięknie – najpierw polska edycja I AM HARDSTYLE, a potem na dokładkę organizowane przez EQ Music Black Sugar. Niestety, plany fanów hardowych brzmień nad Wisłą musiały ulec zmianie. Pod koniec ubiegłego tygodnia na social mediach imprezy pojawiła się informacja o zmianie organizatora (nie wiadomo na tą chwilę, kto to będzie) oraz terminu (zamiast września 2023 ma być maj 2024). Mało tego – w statemencie pojawiła się informacja o planowanym na 23 września (czyli pierwotną datę polskiego IAH) preparty w Pradze Centrum. Teraz znamy już szczegóły.

Duże gwiazdy w Pradze Centrum

23 września w Pradze Centrum odbędzie się oficjalne preparty I AM HARDSTYLE Poland 20234. Głównymi gwiazdami imprezy będą Brennan Heart oraz D-Block & S-Te-Fan. Oba aliasy zagwarantują dziewięćdziesięciominutowe show. Polski support będą stanowić z kolei Stopinsson, Mr. Mess i Koala.

emuze.me

Ruszyła już sprzedaż biletów na tą imprezę – i właśnie na tym aspekcie należy skupić większą uwagę. Ceny różnią się bowiem w zależności od tego, czy posiada się wejściówkę na I AM HARDSTYLE Poland, czy nie. Ta druga grupa będzie musiała zapłacić 129,53 zł, zaś ta pierwsza – zaledwie 86,75 zł. Aby zapłacić mniej, należy podać kod biletu na wrześniowe majowe wydarzenie. Jest jednak pewien haczyk – skorzystanie z tej opcji powoduje, że nie będzie można już dokonać zwrotu wejściówki na główną edycję IAH. Trzeba przyznać – dość dziwna reguła.

Sprzedaż prowadzi platforma Going., która – jak wynika z tego, co znaleźliśmy na stronie – jest jedynie pośrednikiem między kupującym a organizatorem, którym ma być spółka Szwedzka 24. Więcej informacji – a także same bilety – znajdziecie pod tym linkiem.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?