Jedyny występ VOYD w Europie. Svdden Death ze specjalnym show tylko na Rampage

Svdden Death rzadko występuje w Europie – a szczególnie w projekcie VOYD. Jedyna taka okazja w tym roku już w październiku w Belgii.

freedom

O imprezach tej marki nieraz informowaliśmy na naszych łamach. Rampage większości kojarzy się z marcowym weekendem pełnym topki artystów grających dubstep czy drum and bass. W regularny kalendarz prócz halowej imprezy również wchodzą między innymi letni festiwal na świeżym powietrzu czy własna scena na Tomorrowland. Jednak podczas pandemii oba wydarzenia nie mogły odbywać się w pełnym wymiarze, przez co Belgowie zaczęli wychodzić z mniejszymi pomysłami. Te przez bassową społeczność zostały pozytywnie przyjęte. Na tyle, że po powrocie do normalności nadal organizowane są ich kolejne edycje.

Jedną z nich jest październikowe Rampage Renegade. Tym razem Belgowie postawili na dużą ilość występów b2b, jak i eksportowany towar, którego nie znajdziecie nigdzie indziej w Europie.

Zamaskowany show

Główną atrakcją w dniach 7-8 października na arenie Sportpaleis będzie występ VOYD. To alter ego Svdden Deatha, w ramach którego Daniel zakłada charakterystyczną maskę. Jednak to nie wszystko, gdyż dubstepowy twórca wtedy gra mocniej, niż zazwyczaj. Show wyjątkowe nie tylko pod względem selekcji i muzycznego klimatu, ale też jego występowania. Będzie to jedyny występ amerykańskiego producenta pod tym aliasem w tym roku w Europie.

Bassowa czołówka

Wśród headlinerów jesiennej imprezy przeważają brzmienia drum and bassowe. W tym jeden z ważniejszych przedstawicieli brytyjskiej sceny – A.M.C., istnie zakręcony Kanine, damska reprezentacja twardszych brzmień w postaci Koven, nierozłączne duo Kings Of The Rollers & Inja oraz ojciec założyciel Murdock. Nie zabraknie też wyjątkowych wrażeń audiowizualnych od Metrika, który przyjedzie z show Ex Machina. O dubstepowe uzupełnienie czołówki zadbają Apashe ze swoim live actem, Leotrix oraz sam Marauda.

PS: Apashe niedługo wpada do Polski. Informacje o występach w Warszawie i Poznaniu znajdziecie poniżej.

Wsród aliasów supportujących lineup Rampage Renegade możemy odnaleźć takie nazwy jak Andromedic, Cartoon, Upgrade, Used czy Gladde Paling. W roli MC dobrze nam znani Ad, Mota i Phantom.

Kolekcja b2b

Wyjątkowe kombinacje dwóch czy nawet trzech projektów podczas jednego seta? Nic nowego na Rampage. Za miesiąc nie zabraknie wielu interesujących b2b, których listę znajdziecie poniżej.

Hol! b2b Shiverz
The Caracal Project b2b Skylark b2b Synergy
Vampa b2b Zia
Capitan Bass b2b Primate b2b Woodlock
Madcore b2b Glockz b2b Shrq
Kara b2b Gray

Na tym nie koniec. Występy kolektywów czy wytwórni w formule showcase to też istotna część programu Belgijskiego święta bassu. Tym razem otrzymamy dwa godne składy:

Device showcase ft. Rene Lavice, Active & Halflight
Radar Records ft Basstripper, Farflow & Maze

Wyjątkowy stage design

Na przestrzeni lat Belgowie zdążyli udowodnić, że wiedzą, jaki wpływ na odbiór imprezy ma projekt sceny, dekoracje, czy dobre nagłośnienie. Tym razem Rampage obiecuje największy ekran ledowy z historii tego wydarzenia. Nie zabraknie też laserów i innych szalonych efektów wizualnych.

Co i jak z wejściówkami?

Aby móc uczestniczyć w Rampage Renegade trzeba mieć skończone 16 lat. Cena za jeden dzień zabawy to 250 zł, a uczestnictwo w całym weekendzie to wydatek około 445 zł. Do wyboru są też bilety VIP od około 400 zł. Więcej informacji na stronie organizatora.

Co ciekawe, dla szczęśliwców, którzy kupią wejściówkę w pierwszej puli organizowany jest konkurs. Dzięki wygranej otrzymujecie możliwość wejścia na backstage oraz korzystanie z darmowych drinków.

freedom

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?