Znamy pierwsze nazwiska Mamry Festival 2022. EDM przeplata się z rapem!

Skytech, Smolasty i Tribbs – to oni otwierają lineup Mamry Festival 2022. Impreza odbędzie się w Węgorzewie pod koniec lipca.

pdc

Świat eventów w ostatnich miesiącach zdołał się odrodzić. Nie obyło się jednak bez przypadków odwoływania wydarzeń. Jednym z nich jest Mamry Festival – pierwsza po pandemii edycja miała odbyć się w sierpniu 2021 roku, jednakże organizatorzy postanowili poczekać jeszcze rok. Na szczęście coraz więcej wskazuje na to, że edycja 2022 dojdzie do skutku. Tym samym przygotowania ruszyły pełną parą, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu na naszych łamach. Teraz przyszedł czas na kolejne szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym pierwsze informacje o artystach, którzy wystąpią w dniach 29-30 lipca 2022 w Węgorzewie.

Nowy motyw przewodni

Jak można było zauważyć w dotychczasowych materiałach promocyjnych imprezy, Mamry Festival 2022 będzie osadzone w klimatach gier retro. Będzie można więc w przerwie między dobrą zabawą pograć w produkcje znane z dzieciństwa, co jest niewątpliwie ciekawym urozmaiceniem. Organizatorzy w swoich planach mają także food trucki oraz inne liczne atrakcje. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii nazywającego się kiedyś Beach Party Węgorzewo eventu, uruchomione zostanie pole namiotowe – i to bezpłatnie!

Na ten moment twórcy wydarzenia planują aż dwie sceny. Pierwsza z nich – główna – będzie zachęcać topowymi artystami polskiej sceny EDM, ale nie tylko, o czym co nieco niżej. Z kolei druga scena, która ma zostać zbudowana pod namiotem, będzie skupiona na młodych, rodzimych talentach. Plany te – w szczególności związane z drugą sceną – mogą jednak ulec zmianie.

Oto pierwsze nazwiska

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że najpewniej na Mamry Festival pojawią się także artyści spoza sceny EDM. Pierwsza faza lineup’u tylko to potwierdza – gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będzie bowiem Smolasty.

Oprócz niego, tego samego dnia na scenie zamelduje się także Skytech, który Węgorzewo odwiedzał już nieraz.

Z kolei podczas drugiego dnia imprezy swoją selekcję zaprezentuje autor jednego z bardziej spektakularnych wjazdów na scenę EDM ostatnich lat – Tribbs.

Kolejne nazwiska poznamy już za tydzień. Organizatorzy imprezy zapowiadają, że pełny lineup będzie podany do publicznej wiadomości w połowie stycznia. Czekają nas więc intensywne dwa miesiące!

Są już bilety

Bilety na Mamry Festival 2022 są już dostępne. W tym momencie bilet jednodniowy kosztuje 49 złotych, zaś dwudniowy karnet – 79 zł. Warto się jednak spieszyć, bo za jakiś czas ceny te mogą wzrosnąć! Zaopatrzyć się w wejściówki można na stronie organizatora, a także na stronie ebilet.pl.

pdc

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?