Dobry marzec Nicky’ego Romero. Nowy singiel i współpraca z portalem Splice!

Nowe doniesienia od Holendra z pewnością zainteresują młodych artystów – Nicky Romero przygotował solidną paczkę rzeczy przydatnych przy produkcji muzyki.

sunrise

Nicky Romero jest jednym z bardziej doświadczonych i aktywnych młodych producentów muzyki elektronicznej. Od siedmiu lat jego propozycje przykuwają uwagę wielu obserwatorów świata EDM – i nie mówimy tutaj wyłącznie o dokonaniach wydawniczych. Holender ma bowiem swój wkład w wiele innych produkcji muzycznych pod względem samej produkcji – wszak to aliasem Nicka jest sygnowana wtyczka VST Kickstart, za pomocą której można uzyskać efekt sidechain. Z tego narzędzia korzystają zarówno młodzi, pretendujący do miana rozpoznawalnych artyści, jak i uznani i sławni producenci. Plugin powstał już kilka lat temu – jednak artysta postanowił po raz kolejny dołożyć swoją cegiełkę do umożliwienia innym twórcom robienia lepszej i jakościowej muzyki.

Idąc śladem KSHMRa, który niejednokrotnie dzielił się swoim materiałem, Holender – dzięki współpracy z portalem Splice, udostępnił paczkę sampli zawierająca ponad 250 dźwięków.

Protocol Presents: Nicky Romero Vol.1 to zbiór przeróżnych dźwięków – od klasycznych bębnów po werble, pętle perkusyjne czy pojedyncze strzały specjalnie przygotowanych przez DJa. Pakiet zawiera też spersonalizowane dźwięki midi w różnych tonacjach, syntezatory i różne efekty, które mogą dodać sporo świeżości do projektów. Szeroka i różnorodna paleta komponentów, którą przygotował Romero, może być bardzo przydatna producentom muzycznym – a wszelkie jej szczegóły odnajdziecie tutaj.

kalendarz


To jednak nie koniec niespodzianek – w ubiegły piątek ukazał się kolejny wspólny numer Holendra z izraelskim duetem Teamworx. Po sukcesie “Champion Sound”, panowie ponownie spotkali się w studiu, a owocem wspólnej pracy jest “Deep Dark Jungle”, będące followup’em do poprzedniej kolaboracjio czym zresztą już informowaliśmy na naszych łamach.

kalendarz

Już wkrótce możemy spodziewać się także utworu powstałego w kooperacji z W&W, a także dalszych nowości – wszak już za dwa tygodnie Ultra Music Festival!

kalendarz

sunrise

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?