pham

Pham wydał jeden z najważniejszych collabów w swojej karierze. Czekaliśmy na to aż 5 miesięcy!

Po 5 miesiącach oczekiwania “Somehow We Lost It All” – collab na linii Pham – IMANU – josh pan jest w końcu dostępny!

2sher

Pham w ostatnim czasie często pojawia się na polskim rynku rapowym. Polski producent odpowiedzialny jest między innymi za bit do “8 kobiet” duetu Taconafide oraz za album SevenPhoenix, drugiego aliasu Tymka. Warto pamiętać, że “Movements”, które Pham nagrał wraz z Yung Fusionem, jest wciąż chętnie słuchanym utworem i przed 9 miesiącami otrzymał diamentową płytę. Dwudziestosiedmiolatek nie spoczywa jednak na laurach i co jakiś czas wydaje nową muzykę – w tym także collaby z zagranicznymi postaciami, obok których ciężko przejść obojętnie. I nie inaczej jest tym razem.

Międzynarodowa kolaboracja

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które na swojego Twittera wrzucił IMANU, a z którego wynikało, że brytyjski producent, Pham i Josh Pan zakończyli pracę nad wspólnym utworem. Pisaliśmy o tym aż… 5 miesięcy temu. Nie da się ukryć, że panowie długo kazali nam czekać na premierę “Somehow We Lost It All“. Czy się opłacało? Oceńcie sami.

emuze.me

IMANU swoim oryginalnym brzmieniem konsekwentnie buduje sobie reputację wschodzącej gwiazdy drum’n’bass’u, choć nie ogranicza się tylko do tego gatunku. Jednym z jego największych osiągnięć w ostatnim czasie jest z pewnością set B2B z Alixem Perezem na EDC Las Vegas 2022. Nie jest to więc gość z pierwszej łapanki, co mogą potwierdzać remiksy dla takich artystów, jak Noisia czy Apashe.

Utwór do tańca i do różańca

Wspólny numer na linii Pham – IMANU (i jeszcze josh pan na dokładkę) nazywa się “Somehow We Lost It All” i pokazuje, że drum’n’bass to nie tylko “łamanie karków”. Utwór ze względu na swoją subtelność i spokój bardziej nadaje się do wieczornego relaksu. I to mimo, iż wprawieni melomani z pewnością znajdą powód do przysłowiowego “potupania nóżką” – wszak mocniejszych dźwięków nie brakuje. Track jest ciekawym połączeniem drum’n’bassowego stylu wschodzącej gwiazdy tego gatunku i “chillowych” brzmień naszego rodaka. A wszystko to dopełnia ciepły wokal josha pana, znanego między innymi ze współpracy ze Skrillexem.

ultra

Kolejny dowód na to, że Polacy dają radę na rynku muzycznym? Jak najbardziej. Jednakże jak zwykle ocenę zostawimy Wam. “Somehow We Lost It All” możecie odsłuchać bowiem poniżej.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?