Black Friday także dla fanów EDM. Sprawdź oferty tańszych biletów na imprezy!

Największe eventy EDM z okazji trwającego dzisiaj Black Friday przygotowały specjalne oferty. Bilety na nie kupimy w o wiele niższych cenach.

kalendarz

Jak co roku, pod koniec listopada, cały świat pogrąża się w zakupowym szale – a to za sprawą Black Friday. W Polsce ta tradycja jest coraz bardziej kultywowana – jednak do takiego entuzjazmu, który widujemy w Ameryce, sporo brakuje. Czarny Piątek to nie tylko zniżki na produkty w sklepach ale również ciekawe rabaty przy zakupie biletów na festiwale. Polskie eventy, na których można usłyszeć EDM, postanowiły zaoferować fanom tańsze wejściówki właśnie z okazji Black Friday.


Don’t Let Daddy Know w niższej cenie

Pierwsza edycja Don’t Let Daddy Know Poland zaczyna się już jutro o 20 – i jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji do kupienia biletu, to mamy dla niego dobre wieści. Do godziny 22 możecie zakupić wejściówkę w specjalnej cenie 230 złotych. To co prawda tylko 19 złotych oszczędności względem biletów z piątej puli oraz tych dostępnych w kasach Ergo Areny, niemniej jednak to zawsze coś, a zaoszczędzoną kasę można wydać chociażby na samej imprezie.

kalendarz


Matisse & Sadko w stolicy za 20 złotych!

Kolejną imprezą na horyzoncie jest długo wyczekiwany występ Matisse & Sadko w warszawskiej Progresji. Bilety na tą imprezę nawet w standardowej puli nie kosztują zbyt dużo, jednak dzisiaj pojawiła się prawdziwa okazja. Wejściówki na koncert rosyjskiego duetu są do kupienia tylko za 20zł! EDMowe gwiazdy na wysokim poziomie za banknot z Chrobrym? Shut up and take my money!

ultra


Fest Festival taniej przez cały weekend

Na koniec zostawiliśmy sobie festiwal, który podczas swojej pierwszej edycji naprawdę pozytywnie nas zaskoczył. Mowa tutaj o odbywającym się w Chorzowie Fest Festival. W tym tygodniu poznaliśmy pierwszych artystów przyszłorocznej edycji – wśród nich niestety brak EDMowych nazwisk. Warto jednak być cierpliwym – już wcześniej potwierdzono kontynuację Kręgów Tanecznych, a więc scen z muzyką goa, techno i drum’n’bass. Na pozostałych scenach – wzorem pierwszej edycji – także muzyki elektronicznej zabraknąć nie powinno.

W każdym razie, z okazji Black Friday ze strony agencji Follow The Step, a więc organizatora eventu, pojawiła się naprawdę ciekawa oferta. Bilet w formie trzydniowego karnetu jest dostępny za jedyne 299zł! W ten sposób zaoszczędzimy aż 51zł, co – nie ukrywajmy – nie jest aż tak małą sumką.

kalendarz


Follow The Step polubiło Black Friday

W niższych cenach można zakupić również bilety na inne EDMowe eventy organizowane przez Follow The Step:

Tycho (21.02.2020 – Warszawa) – zniżka z 89 zł na 80 zł
Scooter (27.03.2020 – Wrocław, 28.03.2020 – Katowice, 03.04.2020 – Warszawa) – zniżka ze 139 zł na 101 zł
Boris Brejcha (30.05.2020 – Warszawa) – zniżka z 189 zł na 180 zł

We wszystkich trzech wypadkach bilety znajdziecie pod tym linkiem.


Mamry Music Festival wychodzi naprzeciw VIPom

Beach Party Węgorzewo kontynuuje swoją działalność jako Mamry Music Festival. Już teraz zapraszamy 8 sierpnia 2020 roku do Węgorzewa – szczególnie, że organizatorzy postanowili bardziej wymagającym fanom muzyki elektronicznej wyjść naprzeciw.

Do jutra (tj. 30 listopada) bilet Premium jest dostępny w obniżonej cenie – zamiast 189 zł zapłacicie tylko 132 zł. Taka wejściówka obejmuje między innymi before party na statku w ramach rejsu po jeziorze Mamry – warto więc przemyśleć ten temat!

ultra

kalendarz


Czasu wiele nie ma, dlatego ruszajcie na zakupy!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?