Oto 25 pierwszych artystów, którzy zagrają na UNTOLD 2020

Czas na pierwsze szczegóły dotyczące lineupu tegorocznej edycji UNTOLD. Na pierwsze ogłoszenie składa się 25 nazwisk, a wśród nich same czołowe postaci EDM.

kalendarz

Rok 2020 przynosi naprawdę sporą konkurencję na europejskim rynku festiwalowym. Obszerne pierwsze fazy lineupów ogłosiły już takie marki, jak Ultra Europe, Parookaville, Airbeat One, Neversea czy Creamfields. Festiwalu Tomorrowland nie wliczaliśmy celowo – wszak oni ogłosili za jednym zamachem wszystkie nazwiska, a i biletów już próżno szukać (przynajmniej w oficjalnych źródłach). Interesującą alternatywą dla fanów festiwali praktycznie z miejsca stał się UNTOLD – podczas ubiegłorocznych edycji można było po kosztach zobaczyć w akcji największe gwiazdy EDM i nie tylko.


SPRAWDŹ OBSZERNĄ RELACJĘ Z UNTOLD 2019!


To właśnie w Kluż-Napoce miał miejsce niemal ośmiogodzinny występ Armina van Buurena – a czego możemy się spodziewać w tym roku?

kalendarz

25 pierwszych aliasów

Na to pytanie częściową odpowiedź otrzymujemy już teraz. Organizatorzy szóstej edycji UNTOLD zaprezentowali bowiem pierwszą fazę lineupu. Wśród 25 podanych aliasów wyróżniają sie rzecz jasna czołowe postaci EDM, takie jak Afrojack, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike czy Martin Garrix. Ci wszyscy producenci zagrają na scenie głównej, gdzie pojawią się także popowe gwiazdy, na czele z powracającym girlsbandem Pussycat Dolls.

ultra

Dla entuzjastów techno czy szeroko pojmowanego bass music także coś się znajdzie. Pierwsze ogłoszenie obejmuje bowiem po 6 nazwisk dla każdej z tematycznych scen – wśród potwierdzonych DJów są między innymi Paul Kalkbrenner, Eric Prydz w aliasie Cirez D, a także Netsky, Wilkinson czy Rudimental. Pełny skład pierwszej fazy lineupu UNTOLD 2020 znajdziecie poniżej.


UNTOLD 2020 – pierwsza faza lineupu

Main Stage
Above & Beyond
Afrojack
Alesso
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
DJ Snake
Eric Prydz
Iggy Azalea
Lost Frequencies LIVE
Martin Garrix
Pussycat Dolls
Steve Aoki
The Script

kalendarz

Techno Stage
Amelie Lens
Charlotte de Witte
Cirez D
Paul Kalkbrenner
Richie Hawtin
Tale Of Us

Hip Hop / Trap / Drum’n’bass Stage
Borgore
Dub FX
Netsky
Rudimental
Sub Focus
Wilkinson


Jak pojechać na UNTOLD jeszcze taniej?

Bilety na UNTOLD co roku zaskakują przelicznikiem ceny do jakości lineupu. Przykładowo, nasz ubiegłoroczny korespondent za czterodniowy karnet VIP zapłacił niecałe 1300 zł. W tym roku ceny są dość podobne – a jeśli chcecie przy okazji mieć z głowy temat noclegu i transportu z Polski do Rumunii, to warto skorzystać z oferty Travel Fest. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem, a my przypominamy – z kodem SBEATS dostajecie rabat w wysokości 50 złotych.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?