Salvatore Ganacci gościnnie w One World Radio. Szalony DJ zaprezentował nowy utwór!

Salvatore Ganacci przy okazji Tomorrowland Winter odwiedził One World Radio. Podczas gościnnego seta pojawił się między innymi zupełnie nowy numer Bośniaka.

kalendarz

Salvatore Ganacci zdobył serca wielu fanów swoim pozytywnym i szalonym usposobieniem, które mogliśmy zobaczyć podczas występu na ubiegłorocznej edycji Tomorrowland. Bośniak prezentował wtedy dość nietypowe, jak na DJa, zachowania.

Jego performance podzielił opinię publiczną na dwa obozy – tych którzy uważali, że było to świetne show i tych, którzy umarli z zażenowania twierdząc, iż był to szczyt głupoty. Jeśli jesteście tymi pierwszymi, to z pewnością chętnie rzucicie okiem na kolejne wygłupy DJa – tym razem z Tomorrowland Winter.

kalendarz

Ale wracając – jeśli jednak bardziej grzeje Was muzyka Salvatore – bez komediowej otoczki, to mamy dla Was dobre wieści!

kalendarz

Przy okazji zimowego Madness, producent pojawił się gościnnie na antenie One World Radio podczas specjalnej edycji Winter Mix, nawiązującej właśnie do trwającego obecnie Tomorrowland Winter. Emir – bo tak ten szalony jegomość ma na imię – przygotował godzinny set, w którym trapowych, moombahtonowych i dancehallowych klimatów było co niemiara!

Pojawiło się również sporo nowej muzyki, w tym zupełnie nowy track Salvatore, zatytułowany “Horse“.

sunrise

Nową kompozycję można było ją usłyszeć także podczas występu DJa na głównej scenie Tomorrowland Winter, ale nie tylko tam – dane z portalu 1001tracklists wskazują, że Bośniak zagrał swój nowy track między innymi podczas tegorocznego EDC Mexico, czy podczas ubiegłorocznego występu w kultowym niemieckim klubie Bootshaus.

Cały godzinny mix znajdziecie poniżej.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?