Tomorrowland Winter 2019 – Znamy ramówkę transmisji live!

Najlepsze dopiero przed nami! Między 13 a 15 marca na Tomorrowland Winter wystąpią czołowe gwiazdy EDM – m.in. Martin Garrix, DJ Snake czy Armin van Buuren!

kalendarz

Tomorrowland Winter 2019 trwa w najlepsze, lecz to, co tygryski lubią najbardziej, dopiero przed nami! Już od jutra, przez kolejne 3 dni (a więc do 15 marca) będziemy mogli oglądać transmisję wideo z festiwalu! Kilka dni temu zapowiadaliśmy już livestream, przy okazji ogłoszenia tego faktu przez organizatorów. Dziś znamy już pełen skład i rozpiskę transmisji. Powiemy krótko – jest grubo!

Festiwal będzie transmitowany w środę i czwartek w godzinach od 17:00 do bliżej nieokreślonych godzin wieczornych. Najprawdopodobniej jednak strumień zostanie wyłączony w okolicach godziny 22:00, a więc po występie ostatniego artysty widniejącego w poniższej rozpisce – będą to kolejno DJ Snake w środę, Dimitri Vegas & Like Mike w czwartek oraz Martin Garrix w piątek! Jednak śmietanka kultury EDM będzie zapełniać niemalże cały czas antenowy! Oprócz wspomnianych wcześniej zobaczymy – Afrojack, Vini Vici, Salvatore Ganacci, Armin van Buuren, Martin Solveig, Sunnery James & Ryan Marciano, Lost Frequencies, Steve Aoki czy Yves V!

kalendarz

Mimo wielu napotkanych trudności jak zawalenie się dachu jednej ze scen czy ewakuację niewielkiej części publiczności z wysokich partii, gdzie rozszalała się burza śnieżna, Tomorrowland Winter przebiega bez większych komplikacji. Nieprzyjazna aura nie stanowi problemu, a dodaje zamierzonego klimatu całemu wydarzeniu – zima jest piękna i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć na własne oczy festiwal w pełnej krasie!

kalendarz

Transmisję obejrzycie na oficjalnej stronie festiwalu – Tomorrowland.com!

kalendarz

sunrise

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?