Kolejny sukces Sikdope. Polski producent remiksuje singiel Dimitri Vegas & Like Mike!

kalendarz

Coraz częściej możemy usłyszeć o sukcesach polskich artystów na światowym rynku EDM. Duet rodaków z LOUD ABOUT US w wytwórni braci Showtek – SKINK, czy bardzo utalentowany, oświęcimski producent Patrick Moreno wydający w labelu Hardwella to tylko dwa z wielu przykładów ostatnich triumfów Polaków na międzynarodowej arenie. Więcej znajdziecie w najnowszym filmie na naszym Facebooku w ramach serii #POLANDSTRONK, w której Patryk, redaktor naczelny portalu, co miesiąc będzie prezentował aktualne sukcesy polskich producentów EDM.

kalendarz

Jednak dziś chcemy zwrócić uwagę na innego, równie ważnego dla krajowej sceny muzyka. Dawid Kabaciński, znany szerzej jako Sikdope ma na swoim koncie m.in. przebojowe single pokroju “Snakes”, które wciąż są grane w setach czołowych elektronicznych artystów, a także oficjalne remiksy dla m.in. DJa Snake’a, Jauza czy Zeds Dead.

kalendarz

W ostatni piątek na rynku pojawił się nowy utwór Polaka – jest to Future Bass’owa propozycja, nosząca tytuł “Lost In The Blue”.

sunrise

Jednak poważny krok w karierze producenta może dopiero nadejść – Dawid zaprezentuje się bowiem w wytwórni Smash The House. I to z nie byle jakim repreturarem, bo z oficjalnym remiksem singla właścicieli labelu, czyli duetu Dimitri Vegas & Like Mike!

Informacja została potwierdzona przez samego zainteresowanego na jego prywatnym profilu na Facebooku. Remiksowanym utworem jest wydane niedawno “When I Grow Up” – numer, który powstał we współpracy z Wizem Khalifą. Póki co nie wiemy nic na temat daty premiery. W sieci próżno też szukać teasera, dlatego pozostaje nam tylko się domyślać i spekulować nad tym, czy Sikdope postawi na typowe dla niego, bass-house’owe brzmienia, czy może jednak spróbuje czegoś nowego – tak jak w przypadku jego najnowszego utworu “Lost in the Blue”.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?