Sikdope znów w Spinnin’. Dwa nowe numery Polaka znalazły się w mixie wytwórni z okazji ADE

Dawid Kabaciński nie zwalnia tempa – dwa nowe jego numery pojawiły się właśnie w jednym z setów przygotowanych przez Spinnin’ Records z okazji ADE.

kalendarz

Projekt Sikdope, za który odpowiada Dawid Kabaciński, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Jego talent zauważył sam Tiesto, z którym Polak wydał w tym roku wspólny utwór. Artysta pochodzący z Pomorza, a ostatnio częściej widywany w Stanach Zjednoczonych nie zwalnia tempa – ostatnio niespodziewanie wydał swój nowy singiel “Follow”, a teraz już możemy sprawdzić kolejne dwa jego utwory, które mają zostać wydane nakładem Spinnin Records.

Według tracklisty podanej na stronie 1001tracklists.com w najnowszym Night Mixie przygotowanym specjalnie na tegoroczną edycję Amsterdam Dance Event przez Spinnin’ Records zostały zawarte dwa utwory rodaka.

W tym miejscu warto jednak zacząć nieco wątpić w informacje zawarte w trackliście – jak dowiedzieliśmy się od samego Dawida, o ile utwór “S.O.S“, który znajdziemy pod koniec drugiej godziny nagrania (1:58:25), faktycznie zostało wyprodukowane przez Polaka, o tyle w produkcji ID, które znajdziemy w 53:52, dwudziestodziewięciolatek udziału nie brał. Warto za to zainteresować się utworem rozpoczynającym się w 2:08:17 – wszak jest to druga premiera Sikdope’a zawarta w mixie.

kalendarz

Obydwa utwory pojawią się w katalogu Spinnin’ Records: “S.O.S” jeszcze w październiku, zaś drugi z numerów do końca tego roku, który Sikdope może z pewnością zaliczyć do udanych. Liczne suporty, występy choćby ostatnio na Blacklist Festival, gdzie zagrał seta B2B z Ghastlym czy wspólny utwór z Tiësto (który już tej jesieni wystąpi na polskiej edycji Don’t Let Daddy Know) to tylko część sukcesów Dawida. Cieszy nas fakt, że Dawid osiągnął tak wysoki poziom. Oby więcej tak brawurowych karier!

ultra

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?