Sikdope powraca do Spinnin’ Records ze speed house’owym sztosem. Oto “Giving You”!

Po niecałych dwóch latach od ostatniego tego typu wydania, Sikdope prezentuje nowy speed house’owy singiel.

re2sh

2022 rok zaczął się dla Dawida Kabacińskiego aka Sikdope naprawdę intensywnie. Pod koniec stycznia nakładem Musical Freedom (wytwórnia Tiësto) ukazał się jego pierwszy w tym roku singiel, zatytułowany “Better”. To jeszcze nie koniec atrakcji, bo w międzyczasie na konto koszalińskiego producenta wpadły jeszcze bookingi na Parookaville, Balaton Sound oraz Creamfields Chile. Z kolei w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że możemy spodziewać się za jakiś czas premiery collabu na linii Sikdope – Blinders. W skrócie – dzieje się.

Powrót do Spinnin’

Polski towar eksportowy na światowej scenie EDMu ani myśli zwalniać tempa, czego efektem jest kolejny release – tym razem wydany nakładem Spinnin’ Records. Co ciekawe, jest to pierwszy od niemal 2 lat speed house’owy release Dawida – ostatni tego typu track ukazał się bowiem w maju 2020 roku, i było to “Fly With You” w collabie z ALRTem. W międzyczasie rodzimy twórca próbował różnych rzeczy – od dubstepu, przez typowy dla siebie bass house po klimaty drum ‘n bassowe. Czasu i przestrzeni na stworzenie kolejnego szalonego singla właśnie w klimacie przyspieszonego bass house’u było sporo.


Zobacz także: Set Sikdope’a z Shining Beats Festival


Do stworzenia “Giving You” Sikdope zaprosił austriackich kolegów z duetu ZOOTAH. Panowie współpracowali już na polu produkcyjnym w 2018 roku, przy okazji wydania bass house’owego “Bubblegum“.

To będzie eventowy killer

Po 4 latach Polak i Austriacy postanowili pójść o parę kroków dalej niż kilka lat temu. Tym razem mamy do czynienia z osadzonym w 150 uderzeniach na minutę speed house’m, skręcającym w drugim dropie w psy trance. Czy ta mieszanka odnajdzie się na dużych festiwalach, na których przecież Dawid zagra tego lata? To chyba pytanie retoryczne.

Najnowszy singiel Sikdope’a, zatytułowany “Giving You”, możecie sprawdzić poniżej.


foto: Antonio Corallo

re2sh

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?