Stromae po raz pierwszy w Polsce! Utalentowany muzyk headlinerem FEST Festival 2022

Belgijski artysta wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju podczas FEST Festival 2022. Stromae będzie headlinerem ostatniego dnia imprezy.

2sher

Już teraz wiadomo, że rok 2022 będzie – przynajmniej według zapowiedzi – jednym z ciekawszych na polskiej scenie koncertowo-eventowej. Dotychczas ogłoszono już koncerty dużych międzynarodowych gwiazd – takich, jak Ed Sheeran, Coldplay czy Swedish House Mafia. Na festiwalach także możemy spodziewać się mocnych nazwisk – co udowodnili między innymi organizatorzy Open’er Festival czy Sunrise Festival. Teraz do ofensywy przechodzi FEST Festival – właśnie poznaliśmy pierwszego headlinera przyszłorocznej edycji wydarzenia.

Stromae wystąpi na FEST Festival 2022

Za główny występ podczas ostatniego, czwartego dnia FEST Festival 2022 będzie odpowiadać Stromae. Znany w głównej mierze z będącego hitem w wielu krajach Europy “Alors on danse” muzyk powrócił w tym roku po przerwie ze świeżym materiałem. Utwór “Santé” jest pierwszym trackiem Belga od 2018 roku – i z całą pewnością nie będzie to jednorazowy strzał. Wskazują na to jego ogłoszenia koncertowe – niedawno poznaliśmy 15 pierwszych dat przyszłorocznej trasy – z kolei dziś do tego grona dołączyli węgierski Sziget Festival i polski FEST Festival.

emuze.me

Stromae wystąpi w Parku Śląskim w sobotę, 13 sierpnia jako headliner imprezy. Będzie to jego pierwszy koncert w Polsce.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „STROMAE FEST festival 10-13.08.2022 Park ŚlÄ…ski. Chorzów FESTFESTIVAL.PL”

Bilety już dostępne

Bilety na FEST Festival 2022 są już dostępne – znajdziecie je pod tym linkiem. Na ten moment czterodniowy karnet kosztuje 499 zł, zaś bilet na 1 dzień – 299 zł.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?