Stworzyliśmy oficjalne playlisty Heartbeat Festival 2022. Wśród kuratorów m.in. I.GOT.U i Melo.Kids

I.GOT.U, Melo.Kids, Pysh i Sasha Dubrovsky we współpracy z Shining Beats przygotowali oficjalne playlisty Heartbeat Festival 2022.

sunrise

Heartbeat Festival 2022 zbliża się wielkimi krokami. Do, zdaniem organizatorów, najlepszego rozpoczęcia wakacji w Polsce pozostało już kilka dni – i naprawdę jest na co czekać. To właśnie w Trzciance swój polski debiut zaliczy MORTEN, a oprócz niego wystąpią jeszcze między innymi Will Sparks, Ben Nicky, DubVision czy Kryder. Lineup jest jednak jeszcze szerszy – a o wszelkich jego szczegółach przeczytacie pod tym linkiem.

Wkręć się w odpowiedni nastrój imprezy

W tym roku po raz pierwszy otwarte zostaną aż dwie sceny. Nad jeziorem Logo rządzić będą aż trzy różne klimaty muzyczne – stricte mainstage’owy, mocno undergroundowy oraz lubiany w naszym kraju trance /retro. W ramach współpracy z organizatorami Shining Beats postanowiło przygotować specjalne playlisty na Spotify, które będą idealnie odzwierciedlać te wszystkie klimaty.

kalendarz

Do przygotowania tych playlist zaprosiliśmy artystów z lineup’u imprezy. I tak – za playlistę “Main Stage” odpowiadają I.GOT.U (do 21 czerwca) i Melo.Kids (od 22 czerwca)…

kalendarz

…kuratorem playlisty “Beach Stage – Underground” jest Pysh

…a “Beach Stage – Trance / Retro” – Sasha Dubrovsky.

sunrise

Założeniem stworzenia tych playlist jest odpowiednie wprowadzenie fanów muzyki elektronicznej wybierających się do Trzcianki w nastrój, jaki będzie ich czekać na miejscu. Mamy nadzieję, że wraz z artystami zaproszonymi do selekcji nam się to uda!

Już za kilka dni!

Przypominamy – Heartbeat Festival 2022 odbywać się będzie w dniach 24-26 czerwca w Trzciance. Bilety dostępne są na stronie heartbeat.abilet.pl. Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym tę imprezę.


foto: Gustav Photography

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?