Sunrise Festival 2019 – Afrojack zagra podczas drugiego dnia imprezy!

Gwarantujący niesamowicie energetyczne doznania holenderski producent po ponad roku powraca do Polski. Zobaczycie go podczas drugiego dnia Sunrise Festival!

kalendarz

W ubiegłym tygodniu – na sam start sprzedaży biletów – ogłoszono pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Są to:
Armin van Buuren
The Chainsmokers
Tchami b2b Malaa
Adam Beyer b2b Ida Engberg
Joris Voorn

Właścicielom biletów (i nie tylko) to jednak mało, co specjalnie nie dziwi – wszak agencja MDT zapowiedziała niemal setkę artystów z Polski i całego świata. Jednak apetyt tych osób jest już powoli zaspokajany – czas na szóstego potwierdzonego artystę, którym jest Afrojack!

kalendarz

„No Beef”, „Turn Up The Speakers” oraz „Take Over Control” – między innymi te utwory pozwoliły Afrojack’owi wynieść Dutch House na salony. Holender w trakcie swojej kariery współpracował z takimi artystami, jak Martin Garrix, David Guetta czy Hardwell, lecz jest to zaledwie ułamek wielkich sław, z którymi przyszło mu wylądować w studiu.

ultra

Sety Nicka prezentują poziom wprost proporcjonalny do jego wzrostu – dlatego też agencja MDT postanowiła zaprosić go na Sunrise Festival. Kofeina i inne używki będą zbędne, gdy Holender poczęstuje osoby zgromadzone pod Red Stage dawką naprawdę sporej energii! Afrojack wystąpi podczas drugiego dnia imprezy, a więc w sobotę, 20 lipca.

Ważna informacja – to nie koniec ogłoszeń artystów na dziś! Obserwujcie uważnie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, by być na bieżąco – wszak nigdy nie wiadomo, kiedy zostanie ogłoszone kolejne nazwisko!

kalendarz

Sprzedaż biletów nadal trwa na stronie sunrisefestival.pl. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdziecie tutaj, natomiast jeśli interesują Was miejsca na SunCity, to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?