The Chainsmokers wyprodukują własny serial!

Amerykański duet wchodzi do branży serialowej. Już wkrótce premierę będzie mieć produkcja zatytułowana “Demo”. Fabuła będzie – a jakże – związana z muzyką.

PDC

Od kilku lat do przemysłu muzyki elektronicznej wpływają gigantyczne pieniądze. Właśnie dzięki temu najpopularniejsi DJe i producenci mogą pochwalić się majątkami liczonymi w dziesiątkach milionów dolarów. To z kolei pozwala im – oprócz muzyki – realizować też inne biznesy.

Przykładów nie brak. Zwycięzcy tegorocznego rankingu DJ Mag Top 100 DJs – Dimitri Vegas & Like Mike nie tak dawno otworzyli własną drużynę e-sportową, o czym pisaliśmy tutaj, zaś kilka miesięcy temu Marshmello zmienił agencję zajmującą się jego karierą, co otworzyło mu nowe możliwości i ścieżki kariery.

emuze.me

Podobną drogą poszli ostatnio Alex Pall i Drew Taggart z The Chainsmokers, którzy zaskoczyli fanów informacją o wejściu do przemysłu… serialowego. Panowie będą bowiem odpowiadać za produkcję o nazwie “Demo“.

https://www.instagram.com/p/B5Tj65pgerT/?utm_source=ig_web_copy_link

będzie poświęcony młodej wokalistce, która w wieku 20 lat porzuca swoje życie i chce zacząć od nowa. Opuszcza rodzinę z klasy robotniczej i zespół indie-rockowy, do którego należy obecnie, aby rozpocząć własną karierę. Chce pojechać do Los Angeles, aby zacząć pisać własne popowe piosenki i próbować tam się wybić oraz zaistnieć.

PDC

Produkcja będzie miała po swojej stronie pomoc weterana. Za scenariusz będzie bowiem odpowiedzialny Joy Gregory, który pracował między innymi przy “Madam Secretary”, “Switched at Birth” czy “Jericho”. Serial powstaje przy współpracy z amerykańskim kanałem telewizyjnym Freeform.

Wszechstronni Amerykanie z pewnością jeszcze nieraz nas zaskoczą swoimi pomysłami na rozwój kariery. Czekamy na więcej pomysłów – tak samo, jak na premierę serialu amerykańskiego duetu, który notabene w ubiegły piątek wydał swój drugi studyjny album.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?