Tomorrowland 2020 – Martin Garrix, Eric Prydz i Don Diablo bez własnych scen!

Poznaliśmy gospodarzy scen tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland. Dużo hardstyle’u, zaskakujące kolaborazje i… spore absencje.

kalendarz

Każda osoba zaznajomiona choć troszkę z muzyką elektroniczną kojarzyć powinna przynajmniej dwa festiwale. Pierwszym z nich jest mający swoje problemy Ultra Music Festival, zaś drugim jest oczywiście belgijski Tomorrowland. Szesnasta edycja imprezy odbędzie się w dniach 17-19 lipca oraz 24-26 lipca 2020 roku i – podobnie jak poprzednie – wzbudza spore emocje już na miesiące przed startem.

W ubiegłą sobotę rozpoczęła się sprzedaż biletów, jednak najwięcej emocji przysporzy najbliższa sobota. To właśnie wtedy będzie można nabyć karnety oraz miejsca na polu DreamVille. Więcej informacji o tym, w jaki sposób przygotować się do zakupów, znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Wszystko to w weekend – tymczasem organizatorzy imprezy postanowili odkryć pierwsze karty i ujawnić stage hostów tegorocznej edycji.

Znamy gospodarzy scen tegorocznego Madness

Jak co roku, coś dla siebie znajdą fani praktycznie każdego nurtu muzyki elektronicznej. Ciekawie zapowiada się wspólna scena dwóch duetów – NERVO oraz W&W. Jak co roku, bardzo ciekawie zapowiada się scena labelu Axtone, na której zagrają Axwell i spółka.

ultra

Fani hardstyle’u powinni być szczęśliwi, ponieważ w oba weekendy takich brzmień nie zabraknie – swoich gości zaproszą chociażby Da Tweekaz, Ran-D oraz D-Block & S-Te-Fan. Entuzjaści muzyki techno również nie będą mieli na co narzekać – swoją scenę będzie mieć między innymi Carl Cox.

Trancemaniacy również mogą otwierać szampany. Sceny A State Of Trance i Future Sound Of Egypt po raz pierwszy pojawią się podczas obydwóch weekendów festiwalu.Niestety, coś za coś – liczba scen nie jest z gumy i żeby komuś dodać, komuś innemu trzeba odjąć. I tak, podczas tegorocznego Madness zabraknie sceny STMPD RCRDS. Zwolennicy Martina Garrixa i jego labelu są w podobnej sytuacji, co fani Don Diablo – w tym roku w Boom zabraknie również sceny Hexagon, obecnej przecież w poprzednich latach. Mamy nadzieję, że brak tak uznanych nazwisk wśród stage hostów nie spowoduje zupełnego pominięcia ich w tegorocznym lineupie.

kalendarz

Kto zagra na Tomorrowland 2020?

O tym, jak będzie naprawdę, powinniśmy zacząć się przekonywać w najbliższych dniach. Rozpoczęcie (i bardzo szybkie zakończenie) sprzedaży biletów jest bowiem mocno skorelowane czasowo z ogłoszeniami artystów, na które czekamy z niecierpliwością. Na ten moment jednak – bazując na ogłoszeniach stage hostów – możemy przypuszczać, że podczas Tomorrowland 2020 wystąpią między innymi:

Aly & Fila
Armin van Buuren
Axwell
Carl Cox
Claptone
D-Block & S-Te-Fan
Da Tweekaz
Dimitri Vegas & Like Mike
Gianluca Vacchi
Maceo Plex
Maurice West
NERVO
Netsky
Noisecontrollers
Ran-D
Robin Schulz
Sunnery James & Ryan Marciano
Sven Väth
Timmy Trumpet
Vini Vici
W&W
Yves V


emuze.me

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?