Tomorrowland 2020 – Martin Garrix, Eric Prydz i Don Diablo bez własnych scen!

Poznaliśmy gospodarzy scen tegorocznej edycji festiwalu Tomorrowland. Dużo hardstyle’u, zaskakujące kolaborazje i… spore absencje.

sunrise

Każda osoba zaznajomiona choć troszkę z muzyką elektroniczną kojarzyć powinna przynajmniej dwa festiwale. Pierwszym z nich jest mający swoje problemy Ultra Music Festival, zaś drugim jest oczywiście belgijski Tomorrowland. Szesnasta edycja imprezy odbędzie się w dniach 17-19 lipca oraz 24-26 lipca 2020 roku i – podobnie jak poprzednie – wzbudza spore emocje już na miesiące przed startem.

W ubiegłą sobotę rozpoczęła się sprzedaż biletów, jednak najwięcej emocji przysporzy najbliższa sobota. To właśnie wtedy będzie można nabyć karnety oraz miejsca na polu DreamVille. Więcej informacji o tym, w jaki sposób przygotować się do zakupów, znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Wszystko to w weekend – tymczasem organizatorzy imprezy postanowili odkryć pierwsze karty i ujawnić stage hostów tegorocznej edycji.

kalendarz

Znamy gospodarzy scen tegorocznego Madness

Jak co roku, coś dla siebie znajdą fani praktycznie każdego nurtu muzyki elektronicznej. Ciekawie zapowiada się wspólna scena dwóch duetów – NERVO oraz W&W. Jak co roku, bardzo ciekawie zapowiada się scena labelu Axtone, na której zagrają Axwell i spółka.

Fani hardstyle’u powinni być szczęśliwi, ponieważ w oba weekendy takich brzmień nie zabraknie – swoich gości zaproszą chociażby Da Tweekaz, Ran-D oraz D-Block & S-Te-Fan. Entuzjaści muzyki techno również nie będą mieli na co narzekać – swoją scenę będzie mieć między innymi Carl Cox.

sunrise

Trancemaniacy również mogą otwierać szampany. Sceny A State Of Trance i Future Sound Of Egypt po raz pierwszy pojawią się podczas obydwóch weekendów festiwalu.Niestety, coś za coś – liczba scen nie jest z gumy i żeby komuś dodać, komuś innemu trzeba odjąć. I tak, podczas tegorocznego Madness zabraknie sceny STMPD RCRDS. Zwolennicy Martina Garrixa i jego labelu są w podobnej sytuacji, co fani Don Diablo – w tym roku w Boom zabraknie również sceny Hexagon, obecnej przecież w poprzednich latach. Mamy nadzieję, że brak tak uznanych nazwisk wśród stage hostów nie spowoduje zupełnego pominięcia ich w tegorocznym lineupie.

Kto zagra na Tomorrowland 2020?

O tym, jak będzie naprawdę, powinniśmy zacząć się przekonywać w najbliższych dniach. Rozpoczęcie (i bardzo szybkie zakończenie) sprzedaży biletów jest bowiem mocno skorelowane czasowo z ogłoszeniami artystów, na które czekamy z niecierpliwością. Na ten moment jednak – bazując na ogłoszeniach stage hostów – możemy przypuszczać, że podczas Tomorrowland 2020 wystąpią między innymi:

kalendarz

kalendarz

Aly & Fila
Armin van Buuren
Axwell
Carl Cox
Claptone
D-Block & S-Te-Fan
Da Tweekaz
Dimitri Vegas & Like Mike
Gianluca Vacchi
Maceo Plex
Maurice West
NERVO
Netsky
Noisecontrollers
Ran-D
Robin Schulz
Sunnery James & Ryan Marciano
Sven Väth
Timmy Trumpet
Vini Vici
W&W
Yves V


kalendarz

sunrise

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?