Władze Miami z wątpliwościami co do Ultra Music Festival na Virginia Key. Czeka nas kolejna zmiana?

Organizatorzy imprezy podali już datę kolejnej edycji. Nie mają jednak pewności, czy odbędzie się ona w tym samym miejscu – urzędnicy mają wątpliwości…

sunrise

Dopiero zdążyliśmy ochłonąć po tegorocznej edycji Ultra Music Festival na wyspie Virginia Key w Miami, a już pojawiają się pierwsze oficjalne informacje na temat kolejnej odsłony legendarnego eventu! Już za niecałe 12 miesięcy znów ogarnie nas euforia związana z amerykańskim festiwalem jednak czy aby na pewno odbędzie się ona w tym samym miejscu?

Jak podają w mediach społecznościowych organizatorzy, Ultra Music Festival 2019 odbędzie się w dniach 27-29 marca 2020 roku! Jeszcze nie znamy oficjalnej lokalizacji, jednak Albert Berdellans – manager UMF od spraw marketingu i nowych mediów, nie ukrywa nadziei, że impreza pozostanie w tegorocznej lokalizacji.

kalendarz


Innego zdania są natomiast urzędnicy, którzy po festiwalowym weekendzie nie są do końca przekonani do obecności dziesiątek tysięcy fanów muzyki na wyspie. Burmistrz Miami Francis Suarez oraz radni miejscy spotykają się w najbliższym czasie z organizatorami imprezy w celu podsumowania tego, co zadziałało, a co należałoby poprawić.

kalendarz

Jednak już teraz wiemy, że Carlos Gimenez – burmistrz hrabstwa Miami-Dade – nie jest przychylny pozostaniu festiwalu w parku.


Decyzja o umieszczeniu Ultra na Virginia Key była decyzją władz miasta. Ale z mojego punktu widzenia umieszczenie 50 000 osób w Virginia Key nie jest dobrym pomysłem.
Można tam wjechać i wyjechać tylko jedną drogą. Myślę, że oni (organizatorzy Ultra – przyp.red.) powinni znaleźć lepsze miejsce.

Carlos Gimenez

Pozostaje nam więc czekać na oficjalne informacje odnośnie lokalizacji kolejnej edycji Ultra, która w tym roku zdaniem wielu straciła swój wyjątkowy klimat – zabrakło chociażby wysokich wieżowców czy sceny Arcadia Spider.

sunrise

Nie obyło się również bez problemów logistycznych, a mianowicie paraliżu komunikacyjnego po pierwszym dniu imprezy. Te oraz inne kwestie z pewnością zostaną poruszone na spotkaniu władz z organizatorami.

Czy czeka nas kolejna zmiana? Kto wie…

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?