Ultra Music Festival powraca! Oto 26 artystów z pierwszej fazy lineup’u

Organizatorzy Ultra Music Festival zaprezentowali pierwszą fazę lineup’u przyszłorocznej edycji, mającej być wielkim powrotem po przerwie.

reklamujsie

Przez ostatnie dwa lata nie mieliśmy niestety do czynienia z Ultra Music Festival – wszystko to ze względu na pandemię koronawirusa. Jednakże dzięki szczepieniom i malejącym przyroście zakażeń w Miami jest wielka szansa na ponowne zorganizowanie tego show w nadchodzącym roku.

Powrót po pandemii będzie też powrotem do jedynego słusznego miejsca imprezy. To właśnie Bayfront Park zostało zapamiętane przez fanów EDMu jako dom UMF – pierwsza po osiągnięciu porozumienia z mieszkańcami miasta edycja imprezy ma odbyć się w dniach 25, 26 i 27 marca 2022 roku.

26 nazwisk

Do wydarzenia zostało pięć miesięcy, a organizatorzy postanowili rozpocząć ogłoszenia lineup’owe. Tym samym poznaliśmy 26 nazwisk, które zasiliły skład nieformalnego startu światowego sezonu festiwali. Nie ma wśród nich chociażby Tiësto, i wspominamy o tym nie bez kozery. Odwołane na parę tygodni przed startem Ultra Music Festival 2020 miało być pierwszym od 15 lat bez obecności Tijsa, i kto wie, czy aby nie zabraknie go także w 2022 roku. Na szczęście dla równowagi w pierwszej fazie lineup’u znalazły się duże nazwy sceny EDM, takie jak Alesso, David Guetta czy DJ Snake.

Nie zabraknie również live actów – w takiej formie zaprezentują się chociażby Carl Cox, Gareth Emery, Pendulum czy SVDDEN DEATH w projekcie VOYD. Warto też zwrócić uwagę na obecność w składzie duetu Knife Party. Panowie od dłuższego czasu nie publikują żadnych nowości, więc ich występ mógłby być zapowiedzią najnowszych projektów!

Jak na UMF przystało, nie zabraknie również scenoprzejęć – swój showcase zaprezentują Armin van Buuren w ramach A State Of Trance czy Martin Garrix i jego STMPD RCRDS. Swoją scenę będzie mieć także Boris Brejcha pod swoim brandem Fcking Serious, zaś za debiut hard dance na Ultra odpowiadać będzie uznany label Dirty Workz.

Pan na “H” powróci na Ultra?

W materiałach promocyjnych jest jeszcze jeden, 27. alias, który – niestety – jest zamazany. Umieszczenie go między artystami na litery “g” oraz “i” w liście o kolejności alfabetycznej automatycznie nasuwa na myśl pewnego Holendra, który jest na urlopie, ale powoli myśli o powrocie. Więcej na temat tych spekulacji przeczytacie pod tym linkiem.

Poniżej znajdziecie wszystkie dotychczas ogłoszone nazwiska Ultra Music Festival 2022.

Ultra Music Festival 2022 – 1. faza lineup’u

Alesso
Alison Wonderland
Amelie Lens
Boris Brejcha
CamelPhat
Carl Cox
David Guetta
DJ Snake
Fisher
Gareth Emery Analog LIVE
Illenium
Knife Party
Kygo
Madeon LIVE
Martin Garrix
Nina Kraviz
Oliver Heldens
Oliver Tree LIVE
Pendulum LIVE
SLANDER feat. Dylan Matthew LIVE
Sofi Tukker LIVE
SVDDEN DEATH pres. VOYD LIVE
Tale Of Us
Timmy Trumpet
Zeds Dead

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?