Twórca sieci KFC pojawi się na głównej scenie Ultra Music Festival? Timetable nie kłamie!

Zmarły niemal 40 lat temu legendarny założyciel sieci KFC pojawi się na mainstage Ultra Music Festival w piątek 29 marca. Brzmi absurdalnie!

kalendarz

Dosłownie godziny dzielą nas od startu Ultra Music Festival, czyli jednej z najbardziej pożądanych przez klubowiczów imprez na świecie. Tegoroczna edycja odbędzie się w zupełnie nowym miejscu, dzięki czemu organizatorzy mogą przygotować jeszcze więcej atrakcji. Oprócz niepowtarzalnego klimatu Miami, ciekawych scen i pokazów pirotechnicznych wisienką na torcie są oczywiście artyści. Podczas UMF 2019 wystąpi plejada gwiazd z najwyższej półki.

Pełen skład DJ’ski znajdziecie zaglądając między innymi do oficjalnej aplikacji Ultra Worldwide. To doskonały przewodnik po evencie, który zawiera też galerię zdjęć ze wszystkich edycji imprezy, sklep z biletami oraz timetable, które znajdziecie także na naszej stronie. Gdy organizatorzy podali rozkład jazdy, wielu klubowiczów przecierało oczy ze zdumienia. Według aplikacji na głównej scenie pojawi się Colonel Sanders, czyli legendarny założyciel popularnej sieci fast-food KFC.

kalendarz

Brzmi to wszystko naprawdę niedorzecznie – wszak założyciel popularnego fastfoodu nie żyje już od niemal 40 lat. Nie zmienia to faktu, że “pułkownik Sanders” (tudzież ktoś odpowiednio ucharakteryzowany) ma pojawić się na mainstage w piątek 29 marca. Jego obecność będzie trwała 5 minut (15:55 do 16:00 czasu lokalnego).

kalendarz

O co tutaj chodzi? Na Facebook’u fastfoodu możemy przeczytać bardzo ciekawe, z humorem napisane słowa:

Rzeczą, której wielu z was o mnie nie wie, jest fakt, i ż w ciągu ostatnich dni stałem się dużym fanem muzyki elektronicznej. Nie mogę się doczekać, aż pokażę wam swoje nabyte w tym czasie DJskie skille.

W tej chwili nie da się przewidzieć, co zobaczymy na głównej scenie o wspomnianej godzinie, więc jedyne co nam pozostaje to czekać na transmisję z festiwalu.

sunrise

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?