Numer z Drop Challenge wydany w NCS! Clarx atakuje z nowym singlem

Warszawski DJ i producent Clarx wydał nakładem wytwórni NCS znany z naszej pandemicznej serii Drop Challenge.

kalendarz

Nasza pandemiczna seria video Drop Challenge (która notabene na dniach powraca z drugim sezonem), pozwoliła wielu producentom na popuszczenie wodzy fantazji i stworzenie niezwykle bombowych dropów. Było kilka przypadków, gdy na podstawie tego, co producenci przygotowali w ramach naszego formatu, powstał oficjalny release. Na początku Regain wydał swoją pracę opartą na kultowym już memie z, nomen omen, Pawłem Jumperem. “Pan Paweł” trafił nawet swego czasu na składankę Wixapolu.

Z kolei nieco później MADD zaprezentował szerszej publice pełną wersję swojego tracka przygotowanego w finale sezonu.

emuze.me

Clarx wydaje numer z naszej pandemicznej serii video

Teraz do tego grona dołączył Czarek Ptak, który robi niezwykle obiecującą karierę pod aliasem Clarx. Jego najnowszy numer “Shakedown” powinien być znany wszystkim tym, którzy widzieli “lodowy” odcinek Drop Challenge.

Kolejne wydanie warszawskiego producenta w labelu NCS to nieco podrasowana wersja tracka z Drop Challenge, która została poszerzona o wokal oraz dodatkowe dźwięki. Clarx powrócił tutaj do swojego charakterystycznego stylu, który możemy określić jako “zwolniony Future House”. Jeżeli lubicie tego typu eksperymenty, to sprawdzajcie koniecznie ostatni numer Czarka!

ultra

W niedzielę powraca Drop Challenge

Korzystając z okazji – Drop Challenge powraca! Już w niedzielę o 19:00 na naszym kanale YouTube (który możecie zasubskrybować, wchodząc w ten link) startuje drugi sezon, w którym zobaczycie jeszcze więcej polskich talentów, a także kilku producentów z zagranicy. Oni wszyscy po raz kolejny pokażą, co można zrobić z jednego sampla. Już teraz zapraszamy gorąco!

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?