Smolna znów przejmie jedną ze scen na FEST Festival. Oto pierwsze gwiazdy Kręgów Tanecznych

Poznaliśmy pierwsze nazwiska Kręgów Tanecznych na FEST Festival 2021. Nie brakuje solidnych postaci sceny techno.

2sher

Na polskiej scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach coraz większe znaczenie ma techno. Jednym z najsławniejszych miejsc z taką muzyką na naszej klubowej mapie jest Smolna – w miejscówce położonej w ścisłym centrum Warszawy miało przyjemność zagrać już wiele poważnych postaci z całego świata. Klub ten, w ramach powiązania z agencją Follow The Step, macza palce także w festiwalu Wisłoujście, a także w FEST Festivalu.

Chorzowska impreza jest nastawiona na różne muzyczne gatunki, jednakże jednym z istotniejszych punktów programu dla fanów elektroniki są Kręgi Taneczne. W ich skład wchodzą trzy sceny – z muzyką techno, drum n bass oraz goa / psy trance. Więcej o klimacie, jaki tam panował, przeczytacie w naszej relacji z edycji sprzed 2 lat.

Wracając jednak do meritum – Smolna również w tym roku będzie odpowiadać za jedną ze scen podczas FEST Festival.

Krąg Taneczny na FEST Festival 2021 – oto pierwsi artyści

Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów tegorocznego Kręgu Tanecznego – są to:

Adana Twins
Agoria
Bart Skils
Kamp! aka Beskres
BOg
Cocolino
Denis Horvat
DUSS
Einmusik
Giorgia Angiuli LIVE
Lilly Palmer
Victor Ruiz

Elektroniczny lineup z pewnością jeszcze ulegnie poszerzeniu. Jak wynika z zapowiedzi organizatorów, planowane są aż cztery odsłony Kręgów Tanecznych – część z nich ma grać także w ciągu dnia.

Ogłoszono już niemało nazwisk

Tym samym znamy już około 1/3 artystów zabookowanych na FEST Festival 2021. Dotychczas ogłoszono wiele postaci z różnych gatunków muzyki – od popu, przez rock, folk, rap po elektronikę. Ten ostatni nurt stanowił zresztą pierwszą fazę lineup’u – właśnie wtedy potwierdzono występy takich artystów, jak Alan Walker, Kygo, Sam Feldt, Purple Disco Machine czy Fisher.

Wszystkie dotychczas ogłoszone gwiazdy FEST Festival 2021 znajdziecie pod tym linkiem, natomiast bilety dostępne są tutaj.


foto: Radosław Kaźmierczak

2sher

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?