ghostproductions.pl

Po ogłoszeniu przez FEST Festival, że impreza odbędzie się tylko dla osób zaszczepionych na organizatorów imprezy spłynęła spora krytyka. Nie przeszkadza to jednak agencji Follow The Step ogłaszać kolejnych artystów, którzy wystąpią w Parku Śląskim. Po artystach z klimatów drum and bass i techno przyszła pora na kolejną część Kręgów Tanecznych. Właśnie poznaliśmy artystów, którzy wystąpią na Astral Stage.

Specyficzny klimat

Astral Stage to dedykowana scena dla klimatów psy trance. Specjalny psychodeliczny wystrój ma za zadanie przenieść w odpowiedni nastrój przez cztery festiwalowe dni. O muzyczne doznania przy niecodziennym entourage’u zadbają między innymi Capitan Hook czy Egorythmia.

Pełen skład Astral Stage można zobaczyć poniżej

BONGO
CAPTAIN HOOK
CJ ART
DEEDRAH
DREDDY
DZIDA
EGORYTHMIA
EITAN REITER live
GAUDIUM
HAVAYA
JARA LUCA
JEDIMASTER
JOT
KODA KADE
LAUGHING BUDDHA
MAGIK
MAIN APE
MENOG
NOIS
OUT OF ORBIBT live
PRIMAL
RITA RAGA
SKYFALL
SOURONE
TRANSWAVE
TRIP
TROMESA

FEST Festival nie tylko muzyką psytrance stoi. Na głównych scenach w Parku Śląskim prócz gwiazd papu i popu wystąpią również artyści powiązani ze światem muzyki elektronicznej. Wśród nich między innymi Alan Walker, Kygo, Sam Feldt, Purple Disco Machine, Robin Schulz, Kungs czy Fisher. Wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów możecie zobaczyć tutaj. Bilety natomiast, których cena zaczyna się od 229 zł za jednodniowy wstęp, można zakupić na stronie organizatora. Przypomnijmy, impreza odbywa się w dniach 11-14 sierpnia w Chorzowie.

ghostproductions.pl