W 2019 roku Martin Garrix wyda jeszcze jeden numer! Czas na progressive house’owy collab

Tuż po świętach Bożego Narodzenia światło dzienne ujrzy ostatni w 2019 roku singiel Martina Garrixa. Będzie to progresywny collab z duetem Matisse & Sadko.

sunrise

To był naprawdę dobry rok dla Martina Garrixa. Mimo utraty pozycji lidera w DJ Mag Top 100 DJs czy rozstania z dziewczyną, Holendrowi udało się wylansować kilka światowych hitów. Zanim jednak przyjdzie sezon 2020 (a w nim występ w Polsce), przyszedł czas na finałowy singiel producenta w tym roku.

Kolejny progresywny collab z Matisse & Sadko

Już w październiku pisaliśmy o kolejnym collabie Martijna z duetem Matisse & Sadko. Kawałek “Hold On (We’re Almost There)” miał swoją premierę podczas widowiska “THE ETHER” w Amsterdamie, a także został zagrany przez Rosjan w sali koncertowej Progresja.

kalendarz

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że rosyjsko-holdenderskie collaby są przepełnione emocjami – nie inaczej jest i tym razem. Po raz kolejny otrzymaliśmy bowiem mocny, euforyczny progressive house z odpowiednio dobranymi wokalami. W utworze usłyszymy głosy takich wokalistów, jak Michael Zitron i John Martin.

kalendarz

Premiera na dniach!

Utwór ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Najbardziej prawdopodobną datą jest piątek, 27 grudnia. Informację o tak szybkim releasie potwierdziła holenderska supergwiazda za pośrednictwem Instagrama. Potwierdzony został również label, w którego katalogu numer się znajdzie – tutaj bez niespodzianek, jest to STMPD RCRDS.

Czekamy z niecierpliwością na oficjalną premierę – szczególnie, że progressive house’owe klimaty cenimy sobie wysoko!

sunrise

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?