Kolejne koncerty organizowane przez Follow The Step odwołane. Miały odbyć się w ten weekend

Do skutku najprawdopodobniej nie dojdą zaplanowane na najbliższy weekend dwa koncerty brytyjskiego duo Gorgon City.

kalendarz

Powiedzieć, że wokół agencji Follow The Step gromadzą się ciemne chmury, to jakby nic nie powiedzieć. Dokładnie miesiąc temu odwołany został FEST Festival – flagowe wydarzenie, przy którym ta firma działała. Kilka dni później procesowi restrukturyzacji zostały poddane dwie spółki związane z Marcinem Szymanowskim i Maciejem Korczakiem – włodarzami FTSu. Spowodowało to zawirowanie wokół planowanych na najbliższe tygodnie i miesiące imprez, które miały zostać przez ekipę ze Smolnej zorganizowane. Część imprez (jak Wisłoujście) doszło do skutku, niektóre znalazły nowego organizatora (koncerty Louisa Tomlinsona) a inne – zostały przeniesione na inny termin (na przykład I AM HARDSTYLE Poland oraz występ sióstr NERVO w Pradze Centrum).

Gorgon City nie wystąpią w Polsce?

Następnymi w kalendarzu miały być występy otwierające jesienną trasę duetu Gorgon City. 8 września brytyjska formacja miała zaprezentować swój materiał z najnowszego albumu w poznańskim klubie B17, a dzień później – w warszawskiej Progresji.

kalendarz

Do obu koncertów niestety nie dojdzie. O odwołaniu imprez nie poinformowali jednak organizatorzy, a same miejscówki, w których miały się one odbyć. O ile poznaniacy w swoim poście na Facebook’u byli dość dyplomatyczni…

kalendarz

Wiemy, że bardzo czekaliście na ten wieczór. Tym bardziej przykro nam, że z przyczyn niezależnych od klubu, nadchodzący koncert zespołu Gorgon City został odwołany. W sprawie zwrotu zakupionych biletów prosimy kontaktować się z agencją Going.

Przepraszamy, za niedogodności. 😔

..o tyle administrator Progresji w komentarzach oraz w prywatnych wiadomościach jasno wskazał Follow The Step jako sprawcę problemu.

Koncert na pewno nie odbędzie się u nas we wskazanym terminie. Pomimo prób, nie byliśmy w stanie skontaktować i porozumieć z agencją Follow The Step, która chciała wynająć klub na przeprowadzenie koncertu.

Jak gdyby nic?

Na ten moment na stronie internetowej Gorgon City w dalszym ciągu widnieją obie polskie daty. Nie inaczej jest także na Facebook’u, gdzie wydarzenia są aktywne jak gdyby nigdy nic. Sytuacja zmieniła się na to na odcinku sprzedaży biletów. Jeszcze całkiem niedawno można było je kupić za pośrednictwem platformy Going. – teraz możliwość ta jest już zablokowana. Co istotne – Going., podobnie jak w przypadku I AM HARDSTYLE Poland czy FEST Festivalu, był wyłącznie pośrednikiem w sprzedaży biletów. Środki za nie trafiały więc do agencji Follow The Step.

sunrise


foto: Artur Nowicki

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?