Sikdope atakuje nowym singlem. “SOS” to kolejna udana propozycja Polaka

Dawid Kabaciński aka Sikdope po raz kolejny wydaje swoją muzykę w Spinnin’ Records. Tym razem przyszedł czas na znane już z jego setów “SOS”.

sunrise

Sikdope staje się ostatnio stałym bywalcem Spinnin’ Records. Tegoroczny collab z Tiesto ugruntował jego pozycję na polskiej i światowej scenie EDM, dlatego też obecność Dawida Kabacińskiego w tak dużym labelu dziwić nie powinna. Po wydanym w sierpniu “Party” oraz darmowym singlu ze września, przyszedł czas na jeszcze dwa uderzenia w tym roku. Pierwsze z nich już jest na rynku.

Kawałek “SOS” znamy już od dobrych paru miesięcy – wszak mogliśmy go usłyszeć już w setach Polaka czy w urywkach na social mediach. Stylistyka tracka jednoznacznie mówi nam, kto za tym utworem stoi. Dostaliśmy bowiem kolejny pokręcony track w klimatach hard dance. Ładunku energetycznego tu nie brak, choć – i to trzeba przyznać uczciwie – w wydanym miesiąc temu “Follow” było tego więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy do czynienia z parkietową bombą.

kalendarz

“SOS” jest pierwszym z dwóch utworów Dawida, które zostały uwzględnione w specjalnym night mixie Spinnin’ Records z okazji Amsterdam Dance Event. Drugi z utworów ujrzy światło dzienne – rzecz jasna w tej samej wytwórni – jeszcze przed końcem 2019 roku. Są to więc dobre wieści dla każdego, kto lubi specyficzny i ostry styl, jaki reprezentuje Sikdope.

kalendarz

Utwór jest już dostępny do odsłuchu – znajdziecie go poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?